Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes "folytatni"?

Érdemes "folytatni"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azon dilemmálok, hogy érdemes lenne "folytatni az edzést". Két hónapot jártam edzőterembe rendszeresen, viszont én nem úgy fogtam fel az edzést mint kikapcsolodás, hanem kényszerként. Céljaim nem nagyon voltak, maximum az h jobban nézzek ki, és hogy kicsit egészségesebben éljek. Környezetemben mindenki jár edzeni, és késztet engem is menjek, viszont mások szeretik is csinálni én pedig próbálom rávenni magam h én is szeressem, közben csak az időt nézem mikor mehetek haza. Szerintetek érdemes lenne teljesíteni a célomat (kicsit jobban nézzek ki) úgy h nem szeretek edzeni?



2017. nov. 28. 17:03
 1/3 BlodDrunk ***** válasza:
Nem,kényszerből ne edz.Semmi értelme,keress olyan hobbit ami kikapcsol és szereted csinálni.
2017. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2017. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hülyeség, kényszerből kockulni sem lehet, futni sem, semmit,

Ne csinálj kényszerből semmit.

2017. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!