Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes folytatni a konditermi...

Érdemes folytatni a konditermi edzést továbbra is, ha beleuntam kajába időhiány, és magánélet miatt?

Figyelt kérdés

5 hónapja kezdtem el, mostanáig volt hangulatom az egészhez, azonban átgondoltam mindezt, hogy érdemes-e havi 7ezret bérletre költeni, meg még fehérje dextrózra is valamennyit, és csinálgatom, olyan vegyes étkezés mellett, vagy tegyek le az egészről mert csak kínlódás?


Ráadásul ektomorf is vagyok, így mennyire lehet évek alatt felszedni izmot, erre alapuló étrend nélkül? Persze a csirke maradna, hisz másból nem tudok fehérjét bevinni olcsón, viszont a kóla, sör, pizza, chips is fontos.


2014. okt. 31. 13:00
 1/8 kovpet ***** válasza:

Érdemes. A sport sosem árt.

Nyilván, így nem lesz olyan jó az eredmény mint kiszámolt kajával, de annál azért jobb lesz, mintha a szar kaja mellett meg nem is edzenél.

2014. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dextrozra egy fillert sem kell koltened, es feherjere sem.


szemet kajakat is ehetsz, ha megvan a feherjebevitel husbol, akkor meg fogsz izmosodni, csak mellette zsiros maradsz.


Szalkas kinezetet alacsony testzsirral nem igazan lehet szemet kajakkal elerni. nagydarab attol meg lehetsz.


Amugy meg vesztenivalod nincs, legalabb szedsz fel egy kis izmot, ha abbahagyod az edzest akkor tuti egy szetfolyt amoba leszel nehany ev mulva.

2014. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy folytasd!

Az első években még rossz étrenddel is jön föl izom bőven (még ha nem is annyi, mint jó étrenddel).

Ráadásul most előny is, hogy ekto vagy, mert ha meg van a napi táplálékbevitel és még plusz is van (szénhidrátból meg zsírból), akkor zsírosodsz, de nem annyira, mint egy endo.

Szóval ha valamennyire odafigyelsz az étrendedre, akkor majdnem olyan eredményt érhetsz el, mint aki pontosan kiméri (szerintem).

2014. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináld. Én endomorf vagyok, nem eszem tisztán, de nagyjából belövöm az arányokat. Van rajtam zsír, de összehasonlíthatatlanul jobban nézek ki, mint régen. Az edzést csináld tisztességesen.
2014. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem élvezed, minek csinálod? akik kényszerből edzenek, azok szart sem érnek el. Ilyen hozzáállással szerinted eredményes leszel. Jóhogy nem.
2014. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ehetsz szemét kaját is, ha a fehérje bevitel megvan és a kalóriákra figyelsz azért valamennyire abból is lesz valami csak nehezebben fejlődsz majd.

Csak ne ess bele abba a hibába hogy egyszerre akarj helyesen étkezni, de mellette szemetet enni, mert abból csak túlzabálás lesz.

2014. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
A kóla, sör, pizza, chips tényleg nagyon fontos! Szerintem felesleges edzened.
2014. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"viszont a kóla, sör, pizza, chips is fontos"


És miért fontos?A sört még megértem,de a többi...

2014. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!