Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy kb 75 kilós fiúnak...

Ha egy kb 75 kilós fiúnak kimegy 120 kiló fekve nyomásban az jónak mondható vagy ez még nem olyan nagy szám?

Figyelt kérdés
5 éve edz az illető,kajája teljesen rendben van 5 éve. Múltkor láttam,hogy 120 kilóba nyomott fekve,ami szerintem elég nagy súly ha azt vesszük hogy ő kb 75 kiló. Vagy ez csak szerintem nagyon jó? Ugyanis én 1 év edzéssel szintén jó kajával most 78 kiló vagyok,de a 80 is alig megy ki fekve nyomásban nekem. Vagy akkor én vagyok túl puhány? :D
2017. okt. 31. 07:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mi az hogy átlagos? Kik között? Az átlag férfiak nem nyomnak ki 70kg-t sem. De a rendszeresen konditerembe járók között sem sokkal jobb az arány.

Nem a "testépítőkhöz" kell viszonyítani akik még a konditerembe járó populációt véve is elenyésző százalékot tesznek ki.

Egy átlagos ám azért komoly létszámmal bíró konditeremben, szóval nem Mecca, vagy valamilyen Cutler és hasonló koxtanyára gondolva 120kg-t fekve jó ha 20-an kinyomnak egyedül. és még kedves voltam.

Szóval mi is ezen az átlagos?

Amúgy pedig a nagykönyv szerint, egy 75kg-s ember naturál maxa jó technikával, genetikával és lepucolva 130 kg körül mozog fekve. 1,75* a szorzó...

2017. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Átlag konditerembe járó egyáltalán vagy csak részben ügyel az étkezésre.Ezzel nincs is baj.Nem kell mindenkinek hiper-szuper komolyan venni.De akkor a fejlődés és az erő szint nem fog annyira látszani.Ennyi.
2017. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szóval maradjunk annyiban, hogy 75kg-al jó eredmény 120kg-os fekvenyomás.
2017. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év edzés után 115kg volt a maxom, tisztán 92 kilósan. Ez fölé soha nem mentem.
2017. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt leszámítva, hogy itt GYK-n mindenki 140-el szériázik: jónak számít.
2017. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15, jah, csak az a baj, hogy mindenki csak szájjal tudja kinyomni :/
2017. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
11. Tegyuk hozza, hogy az emberek nagy resze szarul edz es eszik. Jo etrenddel es edzessel az emberi teljesitokepessegbol tobbet ki lehet hozni 120 kilonal 5 ev alatt altalaban. Az meg, hogy 75 kilohoz kepest nezni, fa..sag, mert sulyban is lehetne jobb, es ezzel egyutt eroben is.
2017. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!