Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás alatt heti egy...

Szálkásítás alatt heti egy nap ch visszatöltésnél mennyi ch legyen?

Figyelt kérdés

6 napon keresztül vagyok 1400 kalória mínuszban, ebből 50 gramm ch. Mennyit ch-t kéne bevinnem töltéskor kb?

103 kg, 176 cm, 24% testzsír.



2017. okt. 5. 15:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ha elesik egy néni, és felállítod, ő pedig azt mondja, köszönöm fiam, nem mondod, hogy szívesen? :)

Ebben nem a logikát kell keresni.

2017. okt. 5. 19:37
 12/15 Cortez70 ***** válasza:
Akkor nem szoktam írni, ha nem csak én válaszolok. De mindegy, ha valakinek ez kell, akkor írom szívesen, hogy szívesen. Ennyi.
2017. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Cortez70 ***** válasza:
Logika. Ha valaszolnak mondjuk vagy tizen egy kérdésre, és megköszöni a választ a kérdező, utána mindenkinek le kellene írni, hogy szívesen? Nem hiszem. Na mindegy, úgy látszik mindegy mit írok vagy mit nem, mindig belém lehet kötni. Ez van. Üdv, egy rákos beteg akibe bele lehet rúgni. Ügyes vagy kérdező.
2017. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Neked köszöntem meg konkrétan a két válaszodat. A másik, szerintem trollkodott az 500-grammjával, nevettem is azon. Nem áll szándékomban bántani.
2017. okt. 5. 20:22
 15/15 Cortez70 ***** válasza:
Hagyjuk, nem érted.
2017. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!