Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes test edzés kultusz...

Teljes test edzés kultusz alakult ki?

Figyelt kérdés

Most itt mindenki aztmondja, hogy teljes test edzés kell heti 3x.

Már egy hónapja én is így csinálom, mert megakadtam a fejlődésben, bár fekvenyomásban még így se fejlődök, másban egész jól.

Most akikkel eddig edzettem, hülyének tartanak, és szeretettel várnak vissza a heti 5 napos, teljes osztott edzéshez.

Én nem tudom, mert teljes test előtt már semmi erő meg izom nem jött, most egy hónap alatt fejlődtem főleg felhúzásban és evezésben, kicsit guggolásban.

Ők viszont fejlődnek mint a kva élet, és minden héten új rekordot nyomnak fekve.

16-17 évesek vagyunk. Ők kettő, én 1 éve edzek.


2017. szept. 28. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nincs olyan módszer, ami mindenkinek és mindig beválik. Neked kell kitalálni, hogy amikor megakadsz, milye trükkel tudod rávenni a szervezeted a további fejlődésre.
2017. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Cortez70 ***** válasza:
Nem muszáj így edzened, csak általában a naturaloknak jobb ha heti többször edzel egy izomra, de akkor kevesebb sorozattal. Lehet amúgy kétfelé bontott 3 vagy 4 napos terv is, nem csak a heti 3 teljes testes ami jó. Ki kell próbálni.
2017. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljes test az jo
2017. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Már végig csinálom ezt, mert 3 hónap van az ICFre írva, és növelem a kaját és az alvást. Mert valószinű ez a kettő az oka, hogy nem nő a cicim.

Utánna ha nagyon nem, akkor próbálok mást.

2017. szept. 28. 15:51
 5/17 anonim ***** válasza:
Sokszor megpróbáltam a teljes test edzést, de nekem soha nem vált be. Ugyanannyi volt az össz terhelés, de mivel 1 edzésen ,sokkal több munka volt, túledzést éreztem, az idegrenszerem nem bírta, arról nem is beszélve, hogy kissebb súlyokkal tudtam megedzeni az adott izomcsoportokat.
2017. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 BlodDrunk ***** válasza:

Teljesen mind egy milyen edzést alkalmazol,naturálban annyi a lényeg,hogy heti 2x edz le egy izmot,ugyanis a fehérjeszintézis 48 óra után durván csökken.


Másokhoz meg ne hasonlítsd magad,mindenki másképp fejlődik,illetve rengetegen cuccolnak,még akikről nem is gondolnád.

2017. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Ők viszont fejlődnek mint a kva élet, és minden héten új rekordot nyomnak fekve. "


Két év után fejlődnek mit a kva élet és hetente döntenek rekordokat? Erre egy natural nem képes, ilyenkore már nagyon belassul a fejlődés. Szóval kokszolnak valószínűleg.

2017. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy kokszolnának, mivel ők is 17 évesek. Nem tartom esélyesnek.
2017. szept. 29. 11:17
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja hogy nem kokszolnak mert 17 évesek...ez ám az érvelés, azt mivel magyarázod, hogy 2 év edzés után hetente emelnek a súlyokon?
2017. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hogy kokszolna 17 évesen?

Egyébként 70 kg és kb 175cm

Fekvenyomás 110kgx1

2017. szept. 29. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!