Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan vigyek be több ezer...

Hogyan vigyek be több ezer kalóriát egy nap, hogy hízzak? Mert nagyon nemtudok enni, ha egy falattal többet eszek egyből hányok.

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Igyál tejes turmixokat
2017. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt en is szeretnem tudni regota. Raadasnak tejfeherje allergiam is van, ugyhogy az elso tanacs nekem offos. Ha egy falattal tobbet eszek, akkor kifordul a szambol es kihanyok mindent.
2017. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell tejes dolgot inni az első egy retardált. Eleve nem ártana tudni mit esztek jelenleg és kb. mennyit kéne. Turmix egyébként jó ötlet, zab, valami fehérje amit bírtok, natur mogyoróvaj, némi gyümölcs. Így simán össze lehet dobni egy 1000 kalóriás turmixot amit nem nehéz elszürcsölgetni. Vízzel vagy valamilyen növényi tejjel felöntöd, könnyen is emészthetőek.
2017. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Youtubeon sok ilyen turmixos videó van.

Sokat kioróbáltam, és jók, ha olyan napom van hogy nem tudok enni,akkor könnyen lecsúszik akár 1000kalória.

Egy kis víz,fehérje, mogyóróvaj (de normális), banán, akár túró, zab,főtt tojást is belelehet rakni, de könnyen elrontja az ízvilágot.

2017. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Cortez70 ***** válasza:
100%
Zab + protein tápkieg. Vagy veszel jó tömegnövelőt, amiben szintén ezek vannak, pl mex size max.
2017. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Zsír!

1g ch 4kcal, viszont 1g zsír 9kcal.

Halolaj,Lenmagolaj,Mogyoróvaj. Mogyoróvaj nagyon finom, azt könnyű eszegetni. Lenmagolajból én meg egy feles poharat félig töltök és lehúzom. Ezt naponta 3x-4x el lehet ismételni, attól függ mennyit akarsz bevinni.

2017. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk a zsír az alapvetően jobban laktat. Engem legalább is.
2017. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem kell tejes dolgot inni az első egy retardált. Eleve nem ártana tudni mit esztek jelenleg és kb. mennyit kéne. Turmix egyébként jó ötlet, zab, valami fehérje amit bírtok, natur mogyoróvaj, némi gyümölcs. Így simán össze lehet dobni egy 1000 kalóriás turmixot amit nem nehéz elszürcsölgetni. Vízzel vagy valamilyen növényi tejjel felöntöd, könnyen is emészthetőek."


Retardált vagyok szerinted, aztán leírod ugyanazt, csak tejérzékeny formában és részletezve a turmixokat. Ennyire vagy csak hülye:)

2017. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem 3000 kalóriat kene bevinnem egy nap.

Van tomegnovelom (jumbo)

+gyorsan felszivódó szénhidrát táplálékkiegeszítőm.

2017. aug. 22. 13:51
 10/11 Cortez70 ***** válasza:
A jumbo az cukros cucc, nem a legjobb választás. Gyors ch meg sosem kell, nemhogy jumbo mellé ami eleve cukros.
2017. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!