Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 25g os fehérjés mérőkanál...

Egy 25g os fehérjés mérőkanál szőlőcukor kb. hány gramm?

Figyelt kérdés
Elromlott a mérlegem amig újat veszek addig gondoltam hogy ezt a módszert alkalmazom,hogy a fehérje mérőkanalával mérem ki a szőlőcukrot,tehát a kérdésem hogy egy mérőkanál szőlőcukor hány grammnak felel meg????

2017. jún. 13. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a fehérjepor ugyan olyan finom, mint a porcukor, akkor ugyan úgy 25g. Maximum 1-2g eltérés lehet szerintem. Nem hiszem, hogy különösebben aggódnod kéne miatta.
2017. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,majd ha valaki tudja lemérné nekem?
2017. jún. 13. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Most pont nincs nálam szőlőcukor, de kb másfélszerest számolj. 35-40g is lesz az.

Még a fehérjeporok között sem ugyanaz a súly azonos mérőkanállal.

Pl nekem kis mérőkanálból a szója izolátum 9g, a tejsavó csak 6g. Így ha fele-fele arányban akarom turmixolni akkor 1 mérőkanál szója izolátum és másfél tejsavó kell a 20 g-hoz.

2017. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!