Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kálcium megfelelő mennyiségü...

A kálcium megfelelő mennyiségü bevitele hozzajarulhat, hogy vastagodjanak a csontjaim novekedesbe?

Figyelt kérdés
3 honap mulva leszek 19 eves, 4 éve rendszeresen teremben edzek, eredetileg ektomorf féle testalkatom volt/van, de valamennyire sikerult kijonni belole. VISZONT. A csuklom nem eppen vastag, vekonyabb csuklom van, nagyon az evek soran nem vittem tulzasba a kalcium bevitelt mondhatni alig. Az erdekelne engem, hogyha most elkezdem 18 evesen rendszeresen napi 1000mg kalciumot szedni, akkor 21-22 eves koromra lehetseges hogy ha nem is nagyon, de valamennyire megvastagodjon a csuklom?

2017. máj. 21. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem fog vatsagodni a csuklód már. Ez genetika. Nekem is vékony. Szard le.
2017. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Cortez70 ***** válasza:
Nem lesz ettől (sem) vastagabb.
2017. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De azt ne mond már, hogy 19 eves es 22 eves kor kozott semennyit nem fejlodik a csontozat, peldaul csukló.. ezt tudom hogy még fejlődik a csontozat, de engem az érdekelne hogy a kálcium rendszeres szedése minimálisan dobhat e dolgon.
2017. máj. 21. 16:33
 4/15 A kérdező kommentje:
Például 18 évesen ekkora a csuklóm, es soha életemben nem lesz vastagabb, meg 40 évesen se. Akkor valamennyit csak vastagodik..
2017. máj. 21. 16:35
 5/15 Cortez70 ***** válasza:
Nekem is vékony és semmit nem vastagodott 17-18 éves korom óta. Most vagyok 46 és uganolyan vékony. Nem bosszantásból írtuk, csak a tapasztalat alapján válaszoltunk.
2017. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor szedjél napi 10g kalciumot és várd a csodát. Komolyan nem értem az ilyen hülye enbereket. Felteszel egy kérdést és ha nem tetszik a válasz ugatsz. Reklamálj a Jóistennek, hogy így teremtett. Nem lesz vastagabb a csuklód ha tetszik, hanem.
2017. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem nem, nem reklamálok, és egyáltalán nem akadok ki azért mert nem tetszik a válasz szó sincs ilyenről.. csak édasapám példáját tekintve, sok fényképet néztem róla, mikor akkora volt mint én, vékonyabb volt sokkal katonaság miatt, és ugyanilyen, lehet még vékonyabb csuklója volt. Mostmeg rendesen mondhatni vastagnak. Ezért kérdeztem hogy is van ez.
2017. máj. 21. 17:01
 8/15 A kérdező kommentje:
És én azt hittem ez mindenkinél így van. Ezt nyílvánvalónak tekintettem, és ehhez kapcsolódóan kérdeztem hogy segítene e valamit a csontozat fejlődésében, ha kálciumot szednék. De nem tudtam ezt, hogy nem feltétlen mindenkinél vastagodik, fejlődik úgy.
2017. máj. 21. 17:03
 9/15 A kérdező kommentje:
2017. máj. 21. 17:10
 10/15 Cortez70 ***** válasza:
Figyelj, én csak azt tudom írni amit én tapasztaltam. Hiába edzettem nagy sulyokkal évtizedekig, nem vastagodott semmit a csuklom. Ez van, de nekem nem gond.
2017. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!