Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnál hozzájárulhat-e a...

Simsonnál hozzájárulhat-e a rendszeres motorfék a gyertya enyhe beköpéséhez?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem igen.

mikor motorfékeztem állandóan, szinte naponta kellett takarítani. Mióta csak kuplung be, és lábfék, azóta nem nagyon köpködi...

2014. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyan olyan keveréket kap mint máskor. A szikra sokasága is a fordulatszámtól függ. Szóval nincs köze hozzá.
2014. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy hozzájárul, de amúgy 2T motorral nem szabad motorfékezni.
2014. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem függ össze a beköpés és a motorfék.
2014. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azt írják sok oldalon hogy először a gyújtást kell beállítani és úgy a karbit.

De ha nem teljesen jó a karbi beállítás úgy, hogy lehet a gyújtást jól eltalálni??

2014. júl. 22. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyújtás és a karbi két teljesen független dolog. A motor működésére persze mindkettő hatással van. Az is igaz hogy először a gyújtást állítjuk utána a karbit, ez azért van így mert a gyújtást azt a motor járása nélkül is be lehet állítani míg a karbit nem. Tehát a két fő tényező (gyújtás, benzinellátás) közül az egyiket rendbe kell tenni mielőtt beindítanánk a motort és állítgatni kezdenénk a másikat.
2014. júl. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendszeres motorfék? 12 éve ültem először kétüteműn, most is olyat használok, de legjobb tudomásom szerint még mindig kerülendő...
2014. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!