Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen további eredményeket...

Milyen további eredményeket érhetek el az edzésemmel?

Figyelt kérdés

15éves srác vagyok, 2 hónapja edzem heti 3 néha 4 alkalommal. Figyelek az evésemre, igyekszem minél több fehérjét bevinni. Eszem sajtot, túrót, halat és igazából mindent és nagy adagokat. Általában napi 4-szer eszem. Súlyokkal edzem otthon (15 kiló de még bővíthető) + fekvőzöm is. Amikor elkezdtem edzeni kereken 50 kiló voltam, most pedig 55. A véleményetekre volnék kíváncsi hogy jó-e ez így, vagy kevés ez az eddigi eredmény, valamint, hogy el tudom-e érni a célomat (70 kiló), vagy ha nem akkor min kéne változtatni.

És egy plusz kérdés: az izom növekedésével párhuzamosan a csontok is vastagodnak?



2017. máj. 13. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem kevés, hanem pont, hogy túl sok. Ha továbbra is ilyen ütemben növekedsz egy zsírmalac leszel. 2 hónap alatt 5kg az túl sok.
2017. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tudtommal a csontok vastagsága nem függ sem izomzattól, sem zsírtól, sem mástól. (Ezért nincs olyan, hogy valaki vastagcsontú, simán túlsúlyos.) Nyilván a genetika meg az étrend meghatározhatja, hogy mennyire erős az ember csontozata, de erre edzeni nem lehet.
2017. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!