Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » British Dragon methanabol...

British Dragon methanabol tabi vélemény? Milyen eredményeket várhatok tőle?

Figyelt kérdés

#methanabol
2016. nov. 2. 01:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szurisba elvileg jó.
2016. nov. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És a szemes? Szurit nem tudom megoldani... A teremben az edző azt mondta elvileg mindegy hogy tabi vagy szuri, a hatóanyag ugyan-az...
2016. nov. 2. 02:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy nagyon rossz máj képet várhatsz tőle..

Ha már nyomod, szurit nyomj ne tablettás szart...

2016. nov. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az edző hülyeségeket beszél.
2016. nov. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit megeszel az a bélbe kerül, ami a bélben van és nem emészthetetlen, az felszívódik és egyenesen megy a májba, a máj elsődleges feladata, hogy kiszűrje a mérgeket...

Így mikor tablettás szart szedsz, adsz egy hatalmas méregadagot egyszerre a májnak... 2-3 hét esetenként kevesebb rosszminőségű cucc már totál hazavághatja a májadat...

Szuriban is megvan ez a lehetőség, de ott legalább kisebb rá az esély...

Ja és ne legyenek illúzióid, minden szemét amit az edződ elad neked, hamisítvány... eredetit mocsok nehéz és költséges beszerezni, azt nem kapod meg egy zugedzőtől sem párezerért...

2016. nov. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem az edzőm adta el. És ez biztos hogy eredeti. Rajta van a hologram, azon pedig egy kód, amit le tudsz ellenőrizni a gyártó honlapján. Beírtam a kódot, azt írta hogy eredeti BD termék. Kipróbáltam hogy beírtam egy random számot, arra pedig azt írta ki hogy sajnáljuk, de hamisítvány.
2016. nov. 2. 09:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól még méreg a májadnak...
2016. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vagyok, ahogy minden más gyógyszer is az, de a kérdésem az volt hogy edzés szempontjából mit várhatok tőle...
2016. nov. 2. 09:27
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem h nem magyarországon élek, az edző pedig nem magyar. Szóval ne abból induljatok ki hogy otthon milyen a mentalitás. (Gondolok itt arra hogy valaki azt írta csak le akar húzni + a cucc is hamisítvány). Egyébként profi volt a tag, versenyekre járt, a teremben kint vannak a versenyeken készült képei a nagyok között, és nem egy OKJ-t végzett "személyi edző".
2016. nov. 2. 09:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire adsz az edződ szavára, a francnak itt kérdezősködsz?...
2016. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!