Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjepor nőknek?

Fehérjepor nőknek?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék pocakról illetve karrol + izmosodni szeretnék karra, combra és popóra. A kérdésem az volna, hogy is működik ez a fehèrjeporos dolog? Teljessen át kell alakítanom az étrendem? Miket ehetek, miket nem?

Segítsetek kérlek, ne oltsatok le!

22L 57kg 154 cm


2017. ápr. 1. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

1. Helyi zsírégetés nincs, nem tudsz csak "pocakról" meg karról fogyni. Továbbá ha azok a problémás testrészek, akkor onnan fog lemenni legnehezebben.

2. Döntsd el mit akarsz, aztán gyere vissza.

3. Olvass, a neten minden fent van, én is kiműveltem magam annó, mielőtt elkezdtem edzeni. Látszik, hogy az alapokkal sem vagy tisztában, senki sem fog neked 10 oldalt írni itt.

4. Csak 3 testrészre meg nem tudsz izmosodni, tetszik nem tetszik, mivel ha a hasad és a hátad nem elég erős, nem fogsz tudni se lábra se fenekére kellő intenzitással edzeni, így azok sem lesznek izmosak.

2017. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszulát. Neten megtalálod.
2017. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked fogynod kell, nem fehérjeporozni.
2017. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy jó étrend eleve alap, akkor pedig semmi szükséged fehérjeporra. Azt a 80-100g fehérjét igazán nem nagy ügy bevinni ételből - hacsak nincs valami nagyon extrém étrended vagy kissé fura ízlésed.


Az mindegy, hogy nő vagy-e, a fehérjepor az fehérje, nincs vele gond, ha csak kiegészítés. Csak épp jó étrend mellett felesleges.

2017. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!