Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjepor nőknek fogyáshoz?

Fehérjepor nőknek fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

nem akarok cuki rózsaszín dobozos női diétás italokat inni, amikben legikább CH van, fehérje alig. Viszont valamiféle port szeretnék azokra az estékre, amikor farkaséhes vagyok.

Semmit nem tudok a testépítős porokról, légyszi ajánljatok valamit, ami ilyen célra jó lehet. Ízesítés nélkül, aszpartam nélkül, tényleg csak a natúr fehérje kéne.



2014. aug. 25. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Caseint vegyél,az lassú felszívódású.

A Scitec jó például csak drága.

2014. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100% whey protein
2014. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tap bela ***** válasza:

Ahogy látom az előttem lévők igen csak képben vannak?


Nem akarom Ádmám-Évánál kezdeni. Tehát maradjuk abban, hogy feltételezhetően a szilárd étekzés rendben.


Az éhség érztetet csillapíthatod casein fehérjével. Ebből mondjuk pundigolhatsz is. Nasi. De mivel a fehérjét a végtelenségig ne mlehet növelni, képbe jöhet mondjuk a BCAA és vagy EAA.

Natur casein, csak az alapanyag 9.990Ft

Azért az alapanyagok esetében érdemes figyelembe venni, hogy nem tartalmaznak emésztőenzimet, és felszívódást segítő vitamin komplexet.

BCAA 100%-ban instatn szintén total csak ez akár 9.990Ft/kg


Érdemes lenne mozgás előtt ALC 2g

2014. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.


#3: A natúr kazein az olyan, mint a Scitec kazein? Ha igen, akkor ez nem szívódik fel rendesen? (Bocs, tényleg nem értek hozzá.)


ACL - ez karnitin? Próbáltam már, de rosszul voltam tőle, émelyegtem.

2014. aug. 25. 13:48
 5/12 tap bela ***** válasza:
nem tudom milyen a scitec casein?!?!
2014. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tap bela ***** válasza:

Ha igen, akkor ez nem szívódik fel rendesen? (Bocs, tényleg nem értek hozzá.)



Bocs, de számomra ez meg aztán végképp értelmezhetetlen.

2014. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

[link]

84% fehérje

2014. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tap bela ***** válasza:

A linked alapján ezt olvasom


21 g színtiszta tejsavó fehérje BCAA-kal / 0 g cukor / 0 g transzzsír / 0 g laktóz



Hogyan lehet nulla laktóz amikor ott van a whykoncentrátum is?!?!

2014. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#6 Hát te írtad, hogy "az alapanyagok esetében érdemes figyelembe venni, hogy nem tartalmaznak emésztőenzimet, és felszívódást segítő vitamin komplexet."


Akkor a kazein magában nem szívódik fel jól? A Scitec casein complex sem?

2014. aug. 25. 19:32
 10/12 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam egy kicsit a két ajánlott anyagnak (kazein és tejsavó, azaz whey). Azt hiszem, nekem az előbbi jobb lesz arra a célra, hogy mondjuk este 6 után ne kaparjam a falat attól, hogy nem vacsorázok.

A tejsavó is szupernek tűnik, de az inkább aktív edzéshez.


A kazeint használják ragasztókban is, hogy olyan zselés legyen tőle :) Ilyet csinál a gyomorban is, ragacsos massza lesz belőle a gyomorsav hatására (ezt írják) és ezért okoz telítettség-érzést.

2014. aug. 25. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!