Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyesült Államok tápálálékkieg...

Egyesült Államok tápálálékkiegészitős bolt?

Figyelt kérdés

Kaliforniába utazok.Milyen táplálékkiegészitős boltokat ismertek ott ? Fehérjét szeretnék venni kint.

Illetve még az a kérdés merült fel,hogy visszautazáskor,ha nem fogyott el a megvásárolt fehérjepor,akkor az nyugodtan tegyem be a bőröndbe vagy az ellenőrzés alatt másnak fogják nézni és ki fogják bontani a táskát ?



2017. márc. 30. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
A bőröndöt nem előtted ellenőrzik, a kézi poggyászban meg nem szállíthatsz ilyesmit tudtommal.
2017. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De szállíthat.
2017. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már bontott üdítőt nem vihetsz fel a gépre kézipoggyászban, majd pont egy 5kgos félig teli port fognak felengedni...
2017. márc. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De amúgy amerikából kifele sokkal enyhébbek a szabályok, mint befele... egyszer franciák kiszúrtak táskámban egy 7cm-es kést ami bennefelejtődött, 1 napig a reptér fogdájában ültem és csak másnap engedtek felszállni gépre mikor meggyőződtek róla, ki fia borja vagyok... ugyan ezen az úton 2hónap múlva hazafelé kézipoggyászban kőműves kalapács és borotva éles véső készlet... le sem szarták :D
2017. márc. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert az 100ml feletti folyadék azért nem viheted a bontott üditődet, de ha termiálon belül vásároltad azt is felviheted. A protein por meg nem tiltott. Nem, senki nem fogja azt hinni, hogy kokain a valóságban ez nem így megy.
2017. márc. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is a kokain ham az antrax és hasonló finomságok miatt nem engednek fel port.
2017. márc. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mellealeg, ha lemerül véletlenül a mobilod és nem tudod bekapcsolni, már azzal nem engednek fel a gépre... nem kell kísérletezgetni, főleg befele... rohadt nagy terrorista meg illegális bevándorló para van... francia átszállásnál sokszor azért szétkapják az ember, mert magyar... jóformán kivallatnak meg átvizsgálják mindeedet mielőtt fel mernek ültetni egy gépre amcsi fele... persze sokszor mi sem történik... de pl aki nem beszélni english és nem tudják kiszedni belőle a franciák, hogy miért megy és meddig marad, már sokszor láttam, hogy kísérik is el az illetőt azonnal... a dühítő, hogy ezt pl némettel nem játszák el, csak magyarral, románnal, szerbbel...stb környékbeliekkel.
2017. márc. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy mondta visszafele utazna vele. Egyébként kajak azt képzeled nem tudják egy porról 1mp alatt megállapítani, hogy antrax vagy tejsavófehérje. Mindegy nem vitatkozom.
2017. márc. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1dolog, mit állapítanak meg, meg 1 dolog mit engednek...
2017. márc. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
USA-ba be tudtommal semmi állati eredetű cuccot nem vihetsz. Nem tudom, hogy ez kifelé is igaz-e, meg kell nézni. Régen feladott poggyászban vittem fehérjét Európán belül, nem volt gond. Én biztos nem szaroznék ilyennel, itthon is kapni ugyanolyan jó fehérjét.
2017. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!