Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőknek tömegnövelés?

Nőknek tömegnövelés?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és világ életemben vékony testalkatú voltam. 17 évesen 37 kiló voltam. Azóta a rendszeres sportolással és jó étrendel sikerült elérnem az 50 kilót. De még mindig aránytalannak látom magam-at. Úgy gondolom az se segít, hogy heti hátomszor futok nagyobb távokat. Ez mellett kondizok, lovagolok. crossfitezek és amokor csak tehetem hegyvidékben kocogok. Ezek miatt gndoltam, hogy kipróbálok egy tömegnövelőt. Eddig minden edzés után 30g biotech iso whey zero fehérjét vittem be. Amit néztem tömegnövelőt az egy adagban 33g fehérjét,620 kcal energiát,96 g - 4 féle szénhidrátot, aminosavakat és vitaminokat tartalmaz. Kicsit félek, mert azt se szeretném, hogy utána átessek a ló túlsó oldalára és utána fogynom kelljen. A válaszokat előre is köszönöm!
2017. febr. 27. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

felejtsd el a tömegnövelőt,mert tele vannak cukorral

a tomegovelo kajat jelent

ugy mint a hus,tojas stb

erted? tehat lenyeg annyi hogy egeszseges kajabol kell enned sokat

egyebkent ennyi mozgas mellett nehez lesz tömegelni mert csak egeti a kaloriat ,mikozben tomegelesnel kaloriatoblet kell

de az h felhizz 10 kilot az kb 1 ev

2017. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a futást hagyd abba..
2017. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!