Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet tömegnövelés nélkül...

Lehet tömegnövelés nélkül szálkásítani?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy van-e értemle így a kérdésnek, az a lényeg, hogy ha vékony vagyok (182/67), és az lenne a célom, hogy ugyanilyen vékony maradjak, csak szálkásabb, ahhoz mi a teendő? Vagy a tömegnövelést nem tudom kihagyni?

2017. febr. 26. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha csendbe maradtál volna okosabb lennél
2017. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szálkásabb akarsz lenni,akkor ne kövess tömegnövelő étrendet,de akkor valszeg vékonyabb is leszel.
2017. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Először döntsd el hogy szálkasitani e akarsz vagy tömegelni aztán kérdezz

Ha szálkasitani fogsz vékonyabb leszel

Ha tömegelni fogsz vastagabb

2 egyszerre nem megy

2017. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

azért látom van utánpótlás h.lyék terén :D

A szálkás azt jelenti, hogy izmos kevés zsírral.

Ha rajtad nincs zsír, akkor mehet a tömegnövelés, vagyis az edzés

Istenem, ilyen r.tardok, hogy tudnak megtanulni olvasni egyáltalán?

2017. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4es, akkor te is retard vagy, a szálkás azt jelenti h kevés rajt a zsír, ettől még nem lesz izmos.
2017. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

attól szálkás, mert mint a hal szálka, csíkok rajzolódnak ki az izomrostok között. Akin nincs izom se, zsír se, az egy pálcika.

Azért vagyok retard, mert ilyenekkel leállok vitatkozni

2017. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Krisz85 ***** válasza:

a kérdezőnek:


el kéne kezdeni úgy mozogni, de érdemben izomtömeg kell, ha nem is testépítő mértékű, de szükséges lesz, ha amolyan skinnyfat típus vagy, akkor rá...tlál, muszáj tömegelned, és ha már van rajtad némi hús, jöhet a lepucolás, ez rossz mert az elején nem nagyon fogsz jól kinézni, és jó, mert utána meg 50x jobban, mint most


azt mondjuk nem értem miért akarsz vékony maradni, ez - azon túl hogy nem igazán férfias, irtó ciki....

2017. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 én azt hittem nő a kérdező
2017. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt éreztem, hogy lehet hülyeség amit kérdezek, de azért köszi a leoltó válaszokat.. :D Még nagyon kezdő vagyok, de gondolom ti azonnal mindent tudtatok. :D


Na, de a témánál maradva, ha zsír nincs rajtam, akkor csak simán edzenem kell kondiban, meg ugye jól táplálkozni?

A kérdést egyébként konkrétan azért írtam ki, mert azt olvastam, ha valaki tömegnövel, akkor pl kevésbé látszanak a kockák a hasán, csak miután leszálkásította. Amúgy most olyan a testalkatom mint ennek a gyereknek a képen: [link]

focizással és futással azért valamennyire szálkás vagyok, vagy már nem is tudom milyen szót használjak erre mert nem akarok hülyeséget írni. :D Meg amúgy 17 éves leszek, gondolom még van időm okosodni ha most kezdek el kondizni...

2017. febr. 26. 13:46
 10/11 anonim ***** válasza:

17 évesen mindenki ennyire retard?

tudsz zsírt felszedni meg izmot.

Még valami?

Mntségedre szolgál, hogy a foci nem okosít

2017. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!