Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig őrizhetem meg a formámat?

Meddig őrizhetem meg a formámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves vagyok, és 6-7 évig saját testsúllyal edzettem, 1 éve pedig konditeremben (is). Hirtelen felszaladt több kiló izom, nyilván ez fokozatosan csökken. Vastagok a csontjaim, jó a genetikám. Naturálban, és táplálék kiegészítők nélkül is(fehérje porok stb.), jó kajával könnyen megvastagodtam az egész testemen. Még 1 év, és úgy nézek ki, mint egy bivaly. :)

Olvastam a tesztoszteron szint csökkenésről. Ha most felépítek egy jó fizikumot, és 25 évesen elérem a hormonális csúcsot, utána mire számítsak? Mondjuk lekésőbb 35 éves koromig megtartható a forma? Vagy akár 40-ig is? Természetesen rendszeres edzés mellett.



2016. dec. 15. 11:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Cortez mióta hallott? Lemaradtam valamiről? Itt szokott hozzászólni a testépítés kategóriában.
2016. dec. 15. 12:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Micsoda? Cortez70 rol beszélsz 1.? akkor ezért nincs a toplistán már? :O
2016. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:D szerintem csak simán nem irogat cortez ide mert megunta az idiótákat. Persze 41%-kal tök hiteles a csávó. :D
2016. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most az, hogy kinek mennyire sérti a kis lelkét a stílusa (pedig szerintem az általában rendben van), az pont nem a hitelesség... Engem is imádnak lepontozni egyes szekciókban, mondjuk a családi témákban az nagyon megy mindenkinél... Nem kell hozzá rosszat írni. De ez szerintem senkinek sem új.


Kérdező, passz, de 40 évesen még remekül kinézhetsz, sőt utána is, de ilyen görbéket nem tudok mondani, amúgyis egyénfüggő. Tedd meg, ami tőled telik és kész. Persze kíváncsi az ember, értem én. Valakik biztos végeztek felmérést e téren...

2016. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!