Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Harom honapja befejeztem a...

Harom honapja befejeztem a dietamat, ugy terveztem hogy nyaron megtartoma formamat, de valamiert kezdenek eltunni a haskockaim. Otletek?

Figyelt kérdés
Ledietaztam magamat 80 kilora.Kaloriat figyelem.nemszedtem fel semmit sem,de meg is kezd eltunni a haskockak.Mi ennek az oka.Igaz neha eszek szemet kajat is,de csak a reggeli roakban.Szoval nemszedtem fel semmit sem,meg is deformalodok.:)

2014. júl. 21. 17:35
 1/8 Szintiszoli123 ***** válasza:

A szemetet inkább délben és délután kéne enni (ha cukrosra gondolsz). Jobb az inzulinérzékenység, így olyankor elvileg kevésbé zsírosít.

Persze ez csak másodlagos. Az energiabevitel mértéke többet számít.


Persze a Te kérdésed az, hogy miért romlik a testkompozíciód. Ötletem van, de erre inkább majd a tapasztaltabbak válaszoljanak.


Addig sz.tem írd meg, hogy mit változtattál a mozgásodon és a diétádon, mióta nem szálkásítasz!

2014. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mikroraptor válasza:

Szerintem a Mozgás a kulcs :)

Intenziv,rendszeres soprt,fizikai meló, kinek milyen az életvitele!

2014. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 muszakozok+kuzdosport is van,szoval mozgas van.Cukrokat nemviszek be.legrosszabb estetben hamburger,de ahhoz is iszok lenolajata felszivodas lassitasa miatt.
2014. júl. 21. 18:19
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es en kivancsi vagyok a velemenyedre:)
2014. júl. 21. 18:20
 5/8 Szintiszoli123 ***** válasza:

Ötletem van, de nagy géniusz nem vagyok.


Ez így fura. Ha figyeled a kalóriákat, akkor biztosan tudnál róla, hogy több energiát viszel be. Ez kilőve. Mennyivel eszel többet (pontosan!), mint szálkásítás alatt?


Mennyi idő telt el a szálkásítás óta?

Mennyi ideig stagnált a formád?

Milyen gyorsan emelted vissza a kaját a szintentartó adagra?


Ha a testzsír nő, de a tömeged stagnál, akkor nekem még a fehérjebevitel és a pihenés jutnak eszembe. Ha ezekkel gond van, izmot max. akkor veszthetsz. Ezek rendben vannak?


Mennyi idő alatt történt ez az egész?


Lehet, hogy nem túl jó a genetikád/inzulinérzékenységed és a fos kajáktól ugyanolyan energiabevitel mellett is zsírosodsz. De akkor a tömegednek nem stagnálni kéne.

2014. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2,5 honapja hagytam abba a dietat nagyabol.Dieta utan semennyivel sem emeltem a kaloriat.Deita utolso heteben kiszamolt kaloriabevitelemet tartom jelenleg is.

Genetika nem a legjobb,ektomorf vagyok.

Ezzela feherje beviteli kerdesel lehet megfogtal.Voltak olyan napjaim mikor talan a 2 tskg se volt meg.Ugy voltam vele ha minden 2-2,5 oraban viszek be oszetett ch-t akkor nemkerulhetek katabolizmusba,mivel a glikogen raktarak nemurulnek ki.Esetleg tevedek?

2014. júl. 21. 22:13
 7/8 Szintiszoli123 ***** válasza:

Mivel nincs súlyzós edzés a 2 gramm fehérje bőven több, mint elég. Nem tudom, küzdősporton mennyire gyilkolod le magad, de szintentartó CH bevitellel és 2 gramm fehérjével nem hinném, hogy izmot vesztesz.


Arra tudok gondolni, hogy, bár Te nem érzed, kicsit kevesebb lett a mozgás, kicsit több és szemetebb lett a kaja, és hiába vagy ektomorf, híztál valamennyit. Nem tudom, szálkásításkor mennyivel mozogtál többet, hogy ugyanennyi kaja mellett fogyni tudj.


Valószínűleg híztál pár dekát, amit a mérlegen talán észre sem venni, a kockáidon viszont igen, mert nem vagy szerencsés genetikával megáldva és mind a hasadra ment.


Sok a "ha", meg a "de", de szerintem ez van.


Bocs, hogy nem tudtam feltalálni a spanyol viaszt.

2014. júl. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért ertekelm a segiseget...:)
2014. júl. 22. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!