Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bicepsz-tricepsz edzésnapot...

Bicepsz-tricepsz edzésnapot lehet végig szuperszettbe végezni?

Figyelt kérdés
Szóval 1 bicepsz sorozat után jönne rögtön egy tricepsz sorozat.Lehetséges ez,vagy ez eléggé megterhelő?
2016. dec. 13. 10:34
 1/8 crudy ***** válasza:
En csinaltam egy darabig, nekem nagyon bejott. Nem az edzesformatol lesz tul megterhelo valami hanem az intezitastol. Szuperszettet is lehet ergyan csinalni. De ha oda teszed magad akkor egy kis amino nem art.
2016. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felesleges. Meg ha csinálsz egy tisztességes sorozatot mondjuk tricepszre, akkor kell pihenned hogy normális súllyal csinálj valamit tricepszre.
2016. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első mondatbna bicepszet akartam írni.
2016. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kis izmok, eleve felesleges külön napot fenntartani nekik, de akkor már jobb a szuperszett.
2016. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne szuperszettezz.
2016. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szergej55 ***** válasza:
Nem is feltétlenül érdemes őket külön megedzeni, szuperszettezést meg csak akkor ajánlok, ha egy patika van benned. Akkor kis túlzással arra is reagálni fognak az izmaid, ha otthon kapcsolgatod a távirányítót.
2016. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött a bicepsz-tricepsz edzésnap. Az egyiknél teljesen kimerültem és nem tudtam elég figyelmet fordítani a másikra.

A bicepszet mell után tolom. A tricepszet pedig első, oldalsó delta és csuklya után.

2016. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet és jó is. Csak 1,5óra felesleges belőle. Én vállazni is szoktam utána. 21F
2016. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!