Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első kúrának érdemes szemessel...

Első kúrának érdemes szemessel kezdeni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 12:30
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Pontosan. A pontos kaja, rengeteg idő, sok munka, sok szenvedés, és olyan eredmény ami még lóf!sz is. Azt az 5 évet naturálba úgy számoljuk hogy normális étrend, stresszmentes élet, megfelelő pihenés, és minden adott kell hogy legyen. Na úgy 5 év. És akkor se leszel bomba formába. Ez a valóság, én már rájöttem. Ezért döntöttem el hogy ezekhez fogok nyúlni. Valakinek megéri, valakinek nem. Nekem megéri. És nem cseszed szét magad, ha ésszel csinálod, normális dózisokkal. Nem az egészségmegőrzés a célom ezzel a sporttal, hanem hogy jól nézzek ki. Ami naturálba nem látványos. Ez van. És nem azt mondom hogy az egészség az utolsó szempont, nyilván figyelek rá amennyire csak lehet! -
2016. dec. 4. 16:51
 22/25 A kérdező kommentje:
Jó forrás kell. Sz!rt nem akarok és nem is fogok venni. Ha tesztó lenne benne akkor valóban kellene provi.
2016. dec. 4. 16:53
 23/25 anonim ***** válasza:
De honnan tudod, hogy jó a forrás?:D azért mert pistike azt mondta? Meg a díler is esküszik neked? Lehet te full mást kapsz, mint az az ember akinek a szavára adsz. Az az igazság, hogy aki úgy kezd el koxolni, hogy előtte naturál nem ért el semmit, az koxal is nagyin ratyi szinten fog stagnálni ezt boritékolhatod. És akkor életed végéig cuccolhatsz, hogy azt is tudd tartani.
2016. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nem pistikétől, senki nem esküszik.:)
2016. dec. 4. 19:40
 25/25 anonim ***** válasza:

elárulom neked, hogy az oxától is csak a pénztárcád zsugorodása lesz látványos, de nem a fizikumod. :)

amúgy meg, minden szemes takarmány, még a proviron is(!) roncsolja a májat, ha elmennél kúra alatt, és közvetlen utána laborba, akkor ha nem mondanád el a dokinak, hogy cuccolsz, akkor az értékeid alapján beutalna hasi ultrangra, hogy van-e valami komolyabb bajod, pl rákosodik-e a májad.

2016. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!