Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első kúrának érdemes szemessel...

Első kúrának érdemes szemessel kezdeni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 12:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem értem hogymiért kell a diétához oxa. Izmot veszteni nem fogsz valószínűleg számottevően natúrban sem,oxával sem fog látható izomtömeg jönnni.
2016. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Normális oxa 15000ft/40 szem 10mg. Az 375ft/tab. Ha te napi 5 szemet szedsz 8 héten keresztül, az durván 105 ezer Ft, plusz a diéta idejére a kaja is van vagy 80-90 ezer. Ez idáig 200 ropi. Plusz még kell egy doboz proviron is, plusz tàpkiegek. Van egyáltalán neked erre pénzed?
2016. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Van persze, de normális oxához nem kell proviron. Tesztó bevizesít? Propi mellett nem hiszem hogy olyan gáz lenne a helyzet.
2016. dec. 4. 15:36
 14/25 Szergej55 ***** válasza:
100%
Tippelek: edzel kb. 1-2 éve, izomtömeged semmi, az erőszinted zéró, megrekedtél, úgyhogy edzéstervezés és tudatosabb fejlődésvágy hiányában rögtön jöhet a szemestakarmány. Kezdetben heti 4-500 mg, aztán ha majd azzal megáll a haladás, még több.
2016. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nyilvan mindenkinek a sajat dontese es ne vedd kotekedesnek. De te versenyre keszulsz, vagy neked meger 200 ezer ft-ot, hogy jol nezz ki a strandon 2 honapig?
2016. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Szergej: Valahogy úgy, csak nem tudatlanul, hanem ésszel. Milyen okos vagy!...


Amúgy meg a 200ezer megoldható, csak az eredmény ennyiért nem biztos hogy a legjobb. Lehet mással kéne próbálkozni?


Én még próbálom életben tartani a normális beszélgetést viták és szitkozódás nélkül.


Ha lehet csak normálisak írjanak, és viszont az leszek.

2016. dec. 4. 15:58
 17/25 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem készülök versenyre, de ha a genetikám jó hozzá, megpróbálkoznék vele. Már pedig ez a cuccolás közben-után derül ki. Ha meg nem, akkor nem. Nem tudom egyszerűen beérni a naturál 0 fizikummal. Ez van.
2016. dec. 4. 16:00
 18/25 anonim ***** válasza:

#15 vagyok: ahogy irtam en sem kotekedni akarok. ;) csak felnyitni a szemed. honnan tudod, hogy nem tudod beerni a natural eredmennyel, ha azt sem tudod mi a natural hatarod? Hany eve edzel? Betartod a kajat? Szamolod? Vegig csinaltal mar normalisan naturalon egy dietat? Ha igen milyen eredmenye volt?

A kox nem csodaszer. Ezek veszelyes gyogyszerek amik durvan szetcseszhetik a hormonhaztartasod. Nem hiaba tiltottak. Ha 1-1,5 eve edzel mint ahogy fent irta valaki. Neked meg boven van 2-3 eved, es anelkul is fogsz eredmenyt elerni, hogy koxhoz nyulnal. Nyilvan tobb munka es szenvedes... de ez ennek a sportnak a lenyege.

2016. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Kenzo Tenma ***** válasza:
Majd 5 év múlva, ha már mindent megtettél naturálon belül és úgy rekedtél meg, akkor gondolkozz el ezen, mert most, hogy még naturálon is tudsz fejlődni, teljesen felesleges erre pénzt kidobni meg az egészségedet károsítani. Ha nincs rajtad számottevő izomtömeg akkor nem kell kokszolni, mert anélkül is lehet fejlődni. Ne legyél türelmetlen, ide évek munkája kell. Semmi sincs ingyen, főleg nem egy jó fizikum.
2016. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"de normális oxához nem kell proviron"


És ha tesztó lesz benne?

2016. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!