Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első kúrának érdemes szemessel...

Első kúrának érdemes szemessel kezdeni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 12:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék.
2016. dec. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha elsőre akarod szétcseszni a májadat...
2016. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Oxa mondjuk napi 30-40-50mg. Az nem csesz szét az olvasottak alapján. Nyilván nem danabolos sz!r metiltesztóra gondoltam. Eléggé behíztam, szerintem jó lenne. De azért meghallgatnám a többieket is, vagy akik írtak már azokat is, hogy mi a véleményük.
2016. dec. 4. 13:27
 4/25 anonim ***** válasza:
Oxa minek? Dietazni akarsz? Inkabb fogyj le natural elotte. Feleslegese ezert cuccolni.
2016. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Elozo leirta amit akartam, ha csak nem 10%os tzsir ala szeretnel menni nem sok ertelme van cuccot hasznalni...

De ha minden aron nyomni akarod akkor csak es akkor ha jot tudsz intezni magadnak, vigyazz ezeket is metil tesztoval csapjak fel alt.

2016. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Minek ? Ezeknek komoly áruk van,ahhoz hogy 10%-ig lefogyj ahhoz nem kell semmi mert könnyű! Ha szedsz oxát akkor is kell diétázni. Szemes roncsolja a máját,kicsi hatása van. Első kúrának tesztó illik(propi/ena).
2016. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Van rajtam zsír is rendesen, kb 16% körüli tzs, kockás hastól messze vagyok. Izomra be kell vallani nem sok. Mivel natty is vagyok. Arra gondoltam hogy még márciusig megy a naturál tömegelés, zabálok mint az állat, aztán nyárra oxa, majd télen egy jó alapra mehet a tömegelés tesztóval. Szerintem jó megoldás. Egyrészt az oxa nem vág szét annyira mint a stana vagy bármi más, meg nem is aromatizál, és nem is nyúl annyira bele a hormonrendszerbe mint a többi gyógyszer. Egy jó alapot adna, és tapasztalatot. Szerintem jobb ezzel kezdeni mint bármi mással. De írjatok még nyugodtan, kíváncsi vagyok a véleményekre. Régóta olvasgatok a témában egyébként, tehát nem vagyok teljesen vak ezen a téren.


Vida Zoli bácsi oldalán olvastam a következő sorokat:


"Másfelől anabolikus tulajdonságainak köszönhetően segít megtartani az izomszövetet, sőt izomgyarapodást is elérhetünk diéta alatt (a testsúly nem változik számottevően, de javul a „forma”)."


"Ugyan nincs akkora tömegnövelő potenciálja, de az aromatizációtól esetében nem kell tartani, és ami még fontosabb, hogy igen kicsi hatást gyakorol here-agyalapimirigy-hypothalamus tengelyre."

2016. dec. 4. 14:54
 8/25 A kérdező kommentje:
Természetesen oxa mellett figyelnék a kajára, diétáznék. :)
2016. dec. 4. 14:55
 9/25 anonim ***** válasza:
Igazan feldobhatnal egy kepet, hogy lassuk, milyen formanal akarsz koxhoz nyulni. Lehet egy jo dieta is segitene rajtad.
2016. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Tesztó majd bevizesít és nem fog száraz tömeget hozni, így felesleges oxával belekutyulni (Még, ha kicsit is.) a rendszerbe. Tesztóval hozni kisebb tömeget, majd aztán mehetne a diéta, habár 1 kúrától nem kell elájulni, nem fog annyi izmot hozni valszeg amire lehetne pucolni..
2016. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!