Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Regebb azt mondtatok, hogy...

Regebb azt mondtatok, hogy heti 3x nem eleg ha egy edzesen csak guggolast meg kitorest combhajlitast vegzek. Akkor most hogyan is?

Figyelt kérdés

Most meg heti 4 edzesen van (mell hat vall- kar lab A B A B

Es most azt mondjatok ,hogy eleg ha guggolast meg kitoerst csinalok


2016. nov. 23. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahány profi testépítő kb annyi féle edzés irányzat... és annyi féle majom akik majmolják a példaképeket..

Van aki hetente 1*edz egy izomcsoportot, van aki heti 3-4 teljes test edzést csinál, van aki HST-zik, van aki ICF 5*5...

1 közös mindenkiben, mindenki a saját módszerét isteníti...

Magamból kiindulva, ez sem állandó, olyan fél vévente váltok edzésmódszert...

Ismerd a tested, ismerd mire van szükséged és teremtsd meg magadnak az edzéstervedet...

Olvass, alakítsd ki mit hiszel el meg mit nem...

Itt mindig az az uralkodó edzésmód, amit az első 5-10 válaszadóból többen nyomatnak...

HeroldKa szerint pl minden izomra elég 1-2 gyakorlat...

Százhuszkg HST edzést nyomat

Százhuszkg öccsei(ugyan azon az accon) 3 illetve 4napos osztott edzést erőltetik agresszívan...

Én a bátyja :) szintén ugyan az az account :D meg azt mondom 15 év tapasztalatból, hogy tapasztald ki magadnak neked mi a jó...

Többiekről most fogalmam nincs.

2016. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mannnocska ***** válasza:
Lehet hogy ez azért van, mert nem egy ember egy kaptár tudat válaszolgat itt, hanem különböző véleményű egyének.
2016. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mannnocska ***** válasza:

1:eshez kiegészítésképp.


pont azért van hogy ennyiféle edzésmódszer van, és mind működik, mert az edzésnek nincs titka. Csinálni kell. Ez nem atomfizika. Emelgess súlyokat, és izmosodsz.


Annyiban van eltérés, hogy az eredményeket milyen gyorsan akarod, és milyet. De ez meg étrend függő is. Edzésben (már ha normális) gyk teljesen mindegy mit választasz, amíg csinálod.


Hogy egyeseknek ez vagy az miért adja jobban az egyéni genetika, és annak a kérdése hogy mit szeret jobban. Mert amit szeretsz csinálni, azt jobban csinálod, mint amit nem. Ergó keményebben edzel, több terhelést adsz le, jobban fejlődsz.


Avagy: csináld ahogy neked tetszik.

2016. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen ezt akartam én is mondani. :)

Öcséimet is erről próbálom győzködni évek óta.. dehát fiatalok...

Céges telóról gyk-zunk, mindig az aki aznap telefon mellé van kárhoztatva... néha fogom a fejemet mikor visszanézem miket irogatnak :D kis kamugépek... de azért néha látszik hogy az én nevelésem mind :)

2016. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mikor én kezdtem még internet is ritka volt, ha volt valakinek és nem is lehetett ennyi infót találni magyarul testépítésről... akkoriban megvetted a bérletet terembe ott rámutattak, hogy azok a vasak, azokat kell emelgetni... és az elején mindenki étrend nélkül próbálkozott... aztán fejlődtünk... meg egymástól szedtünk fel részinfókat... meg marha nagy baromságokat... :D

A tápkiegeket meg kétes alakok árulták a cápa BMW-k csomagtartójából...

2016. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A guggolás ia elég magában.A lényeg,hogy legyen meg a progresszió
2016. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!