Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van narancsbor a labamon. Egy...

Van narancsbor a labamon. Egy ideje elkezdtem kitoreseket, combhajlitast. Meg ugyana hatso combra. A labam izmosodni vagy erosodni fog? Ha nem is izmosodik csak erosodik. Akkor is elmulhat a narancsbor?

Figyelt kérdés

Nem eszem sokat. Ha tovabb folytatom akkor a narancsbor elmulhat?

A labam izmosodni vagy erosodni fog? Ha nem is izmosodi akkor is elmulhat a narancsbor?


2016. ápr. 27. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is, ha keveset eszel miből fog izmokat építeni a szervezeted?

Nem kell keveset enni csak rendes kajákat, fehérje ch zsir, aztán akkor tudsz miből izmosodni, a narancsbőr nem egészen értem mi köze van az izmosodáshoz de lehet csak én nem tudok a dologról, viszont mi az hogy erősödni fog de nem lesz izmosabb? akkor hogyan lesz erősebb ha nem izmosodott?

2016. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Marmint szelles a csipom...53,8 kg vagyok.

Es a csipom szelen zsir van. Ha sokat eszem akkor sose fog eltunni az a zsir. Es ez miatt nem akarok sokat enni. En nem izmosodni akarok hanem hogy az a narancsbor eltunjon

2016. ápr. 27. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor tisztázzunk pár dolgot...

1. Első körben nézzük az izom kérdését - ha már egyszer a testépítő kategóriába írtál. Mi a bajod az izommal? Az adja meg a formádat, az segít mozogni, sőt, lélegezni sem tudnál, a szíved sem verne izmok nélkül.

Csak az izmos lányok tudnak igazán szépek alakúak, nőiesek lenni. Izom nélkül nincs se formás comb, se kerek popsi.

2. Zsír... nem attól fog lemenni, ha keveset eszel. Ha keveset eszel, izom megy le, a zsír meg marad, és még plöttyedtebb leszel. A szükséges tápanyagokat be kell vinni, az energiát kell megvonni, hogy azt kénytelen legyen a test az elraktározott zsírból fedezni. Ehhez jól belőtt szálkásító diéta kell:


[link]


3. Narancsbőr: a nők 80%-ának van. Ez nem más, mint a bőrben felgyülemlett zsír. Az izmosodáshoz semmi köze. Szálkásító diéta kell, és aerob/intervallum edzés. Emellett rásegíthetsz hideg-meleg vizes váltott zuhannyal.

2016. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen
2016. ápr. 27. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:
vera megmonta
2016. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!