Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjem el a Tomegnovel...

Hogyan kezdjem el a Tomegnovelo étrendet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Azt kell tudni rolam, hogy mar több mint 1 éve edzek, 70kilo vagyok, kb 180cm magas.

Elsonek rizst, meg csirkemellet gondoltam, elegge szalkas vagyok es tömeget szeretnek magamra.

Komolyabb célok miatt..

kerdes az lenne igazabol , hogy mennyit egyek kb belole?

vagy tudnátok linkelni valami oldalt?



2016. nov. 5. 09:10
 1/3 EZ-M ***** válasza:
"Komolyabb célok miatt.. " Annyira komoly hogy arra sem vagy képes hogy ráguglizz? 1,5-2fehérje testsúlykilónként a többi kalóriát(hogy plusszban legyél) ch-ból és zsírból kell bevinni. Azt hogy neked mennyi a kalóriaszükségleted arról nekünk halvány lila fingunk sincs mert ezt neked kell tudnod. Függ attól hogy milyen aktív vagy napközben illetve anyagcserétől bár ahogy elnézem az elég gyors. Kezd el és ha nem fejlődsz emelj a kalórián. Neten milióegy oldal van ami leírja az alapokat. A csirke rizs kombót kajálva egész nap meg nem jó mivel nagyon fontosak a zsírók és a zöldségek is. Ezen kívül vegyél még vitaminokat külön vagy egy erősebb multivitamint.
2016. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 EZ-M ***** válasza:
zsírok* nem tudom miért írtam ó-val..Sárga kapszulát(ingyenesen letölthető) ajánlom hogy olvasd el kezdésnek jó lesz.
2016. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

komolyan fejbe lövöm magamat már a sok csirke+rizs kombótól, már bocsi, annyi egészséges lehetőség van mindhárom makróra, legyen meg a napi szükséges gr mennyiség és rendben is vagy, ahogy az előző mondta olvasd el a sárga kapszulát, vagy van egy rakat weboldal, youtube video ami segit. az hogy mennyit egyél azt neked kell kitapasztalni

itt van pl egy 4000 kalóriás lean bulk ötletnek.

https://www.youtube.com/watch?v=CkGiWrXRuao

2016. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!