Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az h aki nem eszik...

Miért van az h aki nem eszik megfelelően, de sokat dolgozik és mégis csupa izom?

Figyelt kérdés

Ez persze nőkre nem jellemző, inkább a férfiakon veszem észre. Egyik ismerősöm szalonnát eszik, paprikás krumpli,meg egyéb olcsó, hizlaló ételeket. Emellett nem sportol semmit,de nehéz fizikai munkát végez ahol ugymond 4-5 km-t le kell nekii gyalogolni. Néha szed fehérjeport, vagy keratin kapszulát.

Szóval egyáltalán nem ugy eszik ahogy a szálkásitáshoz kéne, mégis vékony,izmos és nagyon erős.


Nőként irok, és szálkásitani szeretnék,ezért kérdezem.



#izom #szálkásiitás
2016. nov. 1. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Képet róla.


4-5km az semmi.

2016. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor ezt írják, hogy "vékony, izmos, nagyon erős", akkor mindig az van a háttérben, hogy tényleg vékony és szálkás az emberünk, 33-as karral, csak ez az átlag ember számára már az izmosat jelenti. :)

Genetika.

4-5 kilométert napi szinten lesétálok, sőt, átlagosan 6,5 kilométert szoktam telefon szerint, mégsem vagyok szálkás és én figyelek is a kajámra.

Nincs hizlaló kaja, akkor hízik az ember, ha többet eszik, mint amennyit elhasznált a nap folyamán.

2016. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a kép h kb hogy néz ki. Ja és félre irtam mert 10-15km-t gyalogol,attól függ mennyit dolgozik.

2016. nov. 1. 11:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alkatú ,genetika, Vannak akik ehetnek bármit és nem híznak nem raktároz zsírt a szervezetük. A másik meg ránéz egy csokira és hízott 1 kilót. Ez tény kár rajta vitatkozni.


Kiszámolod az ilyen ember napi kalóriáját meg a napi lemozgott kalória égetését és papírforma szerint folyamatosan plusz kalóriát visz be tehát híznia kellene.Mégse hízik,mert genetikailag nem raktározza el a szervezete a pluszt hanem szó szerint kiszarja.

2016. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem edz de kreatint szed? Azt minek?
2016. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez nem testépítés kategória. Nagy zavar van a fejedben kérdező. Minden másokdik focista így néz ki.
2016. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kreatint szed, félre olvastad, azt írta keratin kapszulát szed, azt pedig a szép,fényes, erős hajért szedik. :D
2016. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#4: Sokat számít a genetika, de egy kiló plusz zsírhoz mindenkinek kell 7000 kcal plusz...


Kérdező, a szalonnával remekül lehet szálkásítani, miért ne lehetne? Egyszerűen csak többet el elhasználni, mint amit bevisz, sok munka mellett azért sok kalória kell...

Persze idióta étrenddel nem marad meg az izom, fehérje is kell és eleve a normális működéshez sok különféle tápanyag, de csak mert paprikáskrumplit és szalonnát eszik, nincs gond. Nem is látom, hogy ezek feltétlenül rossz ételek lennének, az átlagember rosszabbul eszik. Az ideális étrend pedig mindenkinek más, de való igaz, hogy bizonyos szintre rosszal is el lehet jutni. Az izmos munkásember azért nem úgy izmos, mint egy jó formájú testépítő...


Én nő vagyok és nem szalonnával, de sok zsírral szálkásítok, ha szálkásítok, mert nekem ez jön be. A test nem ilyen-olyan ételektől, hanem a többlettől zsírosodik, persze némi hatása az inzulinnak is lehet (e szempontból a zsírszalonna remek, a tömény zsírnak nincs inzulinválasza, viszont jobban laktat, mint a szénhidrát) és sok érdekes egyéni dolog is lehet. Sokunknak fogyás szempontjából tökmindegy, mit eszünk, csak legyen meg a deficit, de nem mindenki ilyen.

2016. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ilyen ember nincs a földön, még ha 4-5 éven kersztül 100% osan eszel 100%osan edzel, akkor se fogsz sehogyse kinézni, gyógyszerek nélkül.


nem

tudom te miről beszélsz

2016. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Maestro69 ***** válasza:
Mezomorf.
2016. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!