Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy hét alatt 4x edzettem...

Egy hét alatt 4x edzettem 1.5órát mégis fogytam 0.2kg izmot mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Minden nap mérem mérleggel, tegnapig szinte semmi változás nem volt mára meg már fogyás.. lehet hogy a tegnapi edzésben rontottam el valamit?

2015. jún. 5. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen napszakban, mikor méred pl. ivás stb után. Szerintem 0,2 kg az pont egy pohár víz, szóval nem hinném, hogy izmot vesztettél volna.
2015. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Előző héten vettem mérleget ami mutatja a víz zsír izom szazalékot ezt szoroztam a tessulyal es mindig felkeléskor.

Viz elkezdett emelkedni minden nap összesen már fél kgvel több mint egy hete a zsír lassan megy lefelé de az izom változatlan volt szinte most meg hirtelen 0.2kgt csökkent. Napi 2x 10gramm kreatint kezdtem szedni 1hete most feltoltok. Olvastam h valakinek a keratin vizzé alakítja az izmot, lehet ezzel van a baj?

2015. jún. 5. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen a kreatin vizze alakitja az izmaidat es ha tul sokaig szeded vizi pokemon lesz beloled

[link]

2015. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet neked az agyad alakult vízzé nem ? :-(
2015. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha nem tudjátok mitol van mondjátok azt ahelyett h szapultok -.- valami értelmeset is tud irni vmelyikotok?

Eddig senki nem tudja akit kérdeztem.. lehet sport orvoshoz kéne mennem? Kinéztem egy jót az 5000Ft az drága sportorvosnak számít?

2015. jún. 5. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerinted egy mérleg pontosan meg fogja neked mutatni, hogy mennyi izom van rajtad??
2015. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek a mérlegek nem tudják pontosan megmondani. Van egy beépített kalkulátor, és kész. De ez hamis eredményt mutat.
2015. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0,2 kg izom xD
2015. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!