Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az orvosok miért nem támogatjá...

Az orvosok miért nem támogatják a fehérjeport?

Figyelt kérdés
Üdv, 16 éves vagyok ebben a hónapban kétszer voltam orvosnál egyszer háziorvosnál, utána magánrendelés. A lényeg most nem a betegség hanem az hogy mindkétszer első szó: edzel? Látom, de ugye ilyen izomnövelő szereket nem használsz? Mondom nem mivel gondoltam a szteroidra gondolnak, azt mondja hogy fehérjeporra gondol, mondom azt iszok. Na innentől kb mindkét orvos "elítélt" alig akart segíteni.. Azt mondják hogy nem kéne innom mert visszaüt nincs jó hatással az egészségemre stb. Én szentül állítom hogy nincs gond a fehérjeporral de kezd megingani a gondolkodásom, hiszen ezek szakértők nem?

2016. okt. 3. 16:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Alan Thrallt idézve összefoglalom nagyon egyszerűen:"...also, they don't even lift, so they don't know what are they talkin about."
2016. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mert sok hozzá nem értő doki összekeveri az anabolikus szteroidokkal.Az pedig hogy nincs gond a proteinporral azért nem teljesen igaz,mert a használók 99.9%a tejsavóproteint iszik.Az meg egy tejszármazék laktózzal.Egy egészséges étrendbe pedig a tejszármazékok nem férnek bele,mert természet ellenes a fogyasztása attól még hogy szokás és gyulladásfokozó allergénekkel is tele van.
2016. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12#: Igen, olyan annyira természetellenes, hogy a csecsemők azt isznak évmilliók óta.
2016. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Gondoltam egyértelmű,hogy a felnőtt emberi szervezetről beszélünk,de úgy látszik nem volt egyértelmű.
2016. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberi szervezetre se káros, ha erre gondolsz.
2016. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Én nemrég voltam neurológusnál, aki ugye kívülről-belülről ismeri az izmokat, azok felépítését, a kisujjában van minden s ő meg azt mondta hogy fehérjedúsítást végez sok sportoló.Kérdem mit jelent, azt mondta hogy sok fehérjét esznek.Én is iszom fehérjét, de előtte letagadtam, mert akkor rögtön jön a szokásos duma, meg hogy majd erre fogja a betegségemet.Mondom csak csirkemellet, halat, túrót eszek, erre azt mondja hogy ő jól tudja hogy tönkre lehet tenni a szervezetet a sok fehérjével.Ő súlyemelő edzéseket végez, kérdem tőle, hogy "Dr.úr, maga nem eszik semmit edzés után?Azt mondja de igen, szalonnát."

Agyhalál.

2016. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

14#: Felnőttben is van laktáz.

15#: Túl sok fehérje tényleg káros. Felborulhat a nitrogén egyensúly + nagy terhelés a veséknek.

2016. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem a szakterületük a tápkiegek.
2016. okt. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt nem is írtam, hogy a korházba tilos volt bevinni a vitaminomat. :D
2016. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!