Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Észrevettél változást a...

Észrevettél változást a testeden mióta fehérjeport használsz?

Figyelt kérdés
Edzek és most úgy döntöttem jobban belehúzok és keményebben. Kicsit végiggondolva rájöttem hogy kevés fehérjét viszek be,ezért rendeltem fehérjeport amiben kevés a szénhidrát és 90%-a fehérje és még jó áron is :). Szval tudom,hogy az edzéstől leszek jobb formában,de a fehérje tényleg hozzá járul abban,hogy könnyebben és jobban fejlődjön az izom és ezáltal jobban is látszódjon?
2016. aug. 31. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
ugye vágod hogy a fehérje az fehérje, és tökmindegy hogy miből viszed be? 20 g fehérje csirkéből = 20 g fehérje mogyoróból = 20 g fehérje tápkiegből
2016. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát én inkább maradok a túrónál. 450g-ban 70g fehérje :P
2016. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

#1 Ugye vágod, hogy hülyeséget írtál? Teljesen más a biológiai indexük, 20g csirkemell fehérje még 20g marha fehérjével sem egyenlő, nem hogy mogyoróval meg tejsavóval.

Kérdező, ha csak 1 adag megy, az a 20g fehérje plusz nem igazán fog látszani. Én amikor használok kieget, akkor 100-200g megy naponta. Naturálban egyébként amúgy sincs értelme, lenyomsz +100-200g csirkét és sokkal olcsóbb.

2016. szept. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Herold sok hülyeséget ír.
2016. szept. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igaza van Koslayernek. Naturalban nincs akkora feherjeszintezis, amit ne tudnal siman lefedni szilard tapanyagbol. Ha kuraban sem tudsz akkora szintezist elerni, akkor talan meg akkor sem kell, viszont akkor rohadt sokat kellene enned. Nem letszukseglet a feherjekoncentratum, az erdemi dolgok mashol dolnek el.


Heroldal meg ne foglalkozzatok, 90%-ban a dogmait erolteti, ami egetrengeto baromsag.

2016. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Naturálban hús, túró, lencse, tojásfehérje, teljes őrlésű zabpehely, mandula.


Ezekből mind válogathatsz.

Nekem pl. így néz ki: Reggel eszem egy túrót és megvan a napi szükségletem fele. És eldönthetem, hogy a másik felét éppen aznap miből szeretném bevinni. Így nem lesz egyoldalú a táplálkozás.

2016. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Jaj ne vicceljünk már, szerinted máshogy fog fejlödni ha a napi 160 g fehérjéböl 20at tejsavobol visz be? Poén lenne. Mivel itt csak az aminosavakrol van szó, a többi értékröl nem, ezért de, ugyanaz mind.
2016. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Herold CSAK hülyeséget ír.
2016. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Inkább cáfolj, ne ugass. Bár egy kutyátol mit várok?
2016. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért gondoltam kiegészítésre mert alapból kevés fehérjét fogyasztok..

Nem figyelek úgy a bevitelre...és legalább a napi adag fehérje italbol valami már fedezve lenne

És persze ez mellett igyekszem odafigyelni... Amúgy ne vitázzatok nem érdemes:)

2016. szept. 3. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!