Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan adagoljam a fehérjeport...

Hogyan adagoljam a fehérjeport és mire is való pontosan?

Figyelt kérdés
Egy barátomtól kaptam egy "biotech usa nitro pure whey 454 g"-t mivel ő feladta az edzést. viszont a csomagoláson semmi leírás nincs, mire jó, mikor szedjem, mivel érdemes inni. 22 éves vagyok 60kg körül, 174cm magas. Gyors az anyagcserém, semmi fölösleg nincs rajtam,egy deka zsír se, akármennyit eszek nem tudok hízni, csak edzéssel tudok tömeget növelni.

2016. szept. 7. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
olvassad el először a fehérje szó jelentését, és megérted!
2016. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tuti ra van irva meg ott a haverod vagy ra googlezol ne legyel szerencsetlen
2016. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
Amennyi hiányzik a napi beviteledhez annyi kell. De lövésed sincs az egész kajálásról úgy látom.
2016. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ameddig nem tudod mire való, nem kell adagolni.
2016. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félreérthetően írtam le, de az is köztudott hogy ezen az oldaon előszeretettel imádnak beszólogatni az emberek, ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnának. Tudom, hogy izomépítéshez kell a fehérje, de van számtalan típusú por, különféle célokhoz izomnövelés,szálkásítás stb. meg én nem a kondiba járok 40kilókat emelgetni
2016. szept. 7. 21:07
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Tökmindegy hol edzel. Neked kell napi kb 2g x ttkg fehérje. Ha nincs meg szilárd kajából akkor kiegészíted porból. Te tudod mennyi hiányzik. Mi nem érthető ezen?
2016. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem szól be senki, veled van a probléma. én válaszoltam. annál többet senki nem tud mondani
2016. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!