Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az orvosok miért nem támogatjá...

Az orvosok miért nem támogatják a fehérjeport?

Figyelt kérdés
Üdv, 16 éves vagyok ebben a hónapban kétszer voltam orvosnál egyszer háziorvosnál, utána magánrendelés. A lényeg most nem a betegség hanem az hogy mindkétszer első szó: edzel? Látom, de ugye ilyen izomnövelő szereket nem használsz? Mondom nem mivel gondoltam a szteroidra gondolnak, azt mondja hogy fehérjeporra gondol, mondom azt iszok. Na innentől kb mindkét orvos "elítélt" alig akart segíteni.. Azt mondják hogy nem kéne innom mert visszaüt nincs jó hatással az egészségemre stb. Én szentül állítom hogy nincs gond a fehérjeporral de kezd megingani a gondolkodásom, hiszen ezek szakértők nem?

2016. okt. 3. 16:51
1 2
 1/19 likebike ***** válasza:
78%
Mert azt hiszik,hogy szteroid.Ebben biztos nem szakértők,ihatod nyugodtan.
2016. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg azt mondta, hogy nagyon helyes, csak így tovább. Akkor most melyik mond igazat?
2016. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

--gömb--


Észtalicskák.

Aki "izomnövelő szernek" nevezi a feherjeport az dilettáns.

2016. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
"Vicces" belegondolni, hogy ilyen szellemi szinttel rendelkezőkre bízzuk az egészségünket.
2016. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

elmész akármilyen öreg mesterhez, kőműves, gázszerelő, autószerelő, kérdezel tőle valamit ingyen, tuti, hogy az ellenkezője lesz az igaz.

Az orvos se is a betegségekből él.

2016. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam még egyik sem ellenezte.
2016. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Talán mert nem tudta, hogy fehérjeport használsz, hanem azt hitte, hogy valami szteroidot. Nem azt mondtad neki, hogy fehérjét használsz.
2016. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 likebike ***** válasza:
53%
De mondta,hogy iszik fehérjeport,mikor rákérdezett.Mindegy,akkor is ihatod.
2016. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én velem is ez történt, most 15 éves vagyok, mentem vért venni, és mondta hogy felfuj meg hogy rossz az ereknek stb. Agyon akartam verni de apámmal voltam..Azóta apám megtiltotta hogy valamit is vegyek úgyhogy kajából próbálom kihozni a dolgokat..pedig szivorvos volt.. :(
2016. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mert az orvostudomány arra koncentrál, hogy hogyan kezeljen egy már meglévő betegséget, a sporttudomány pedig az egészséget és a teljesítményfokozást tartja szem előtt.


Ők mindenben kockázatot látnak mert betegségek közt nőnek fel, a sporttudomány pedig lehetőséget lát a jobb életre, teljesítményre.


Nem véletlenül van különválasztva az orvosi egyetemi képzés (belgyógyászat) és az egészségtudományi képzés (dietetika, sport).

>> Mindkettő máshoz ért. Egymás szakterületéhez nem értenek.

2016. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!