Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés help!?!

Tömegelés help!?!

Figyelt kérdés

Elkezdeném a tömegelést csirke+ rizs kombóval. 65 kg vagyok,fél kg rizs és 1.2kg rizs(már készen,40 dkg natúr).

Ezt valaki segítene nekem elosztani? Reggel 8-tól suliba vagyok 2-ig. Ti mennyit vinnétek,hogy itthonra is maradjon? Egyszerűen nem tudom,hogy kéne elosztani. 2 óránként kaja? Vagy hogyan? 2 ott,3 itt? Úgy lenne jó,hogy 5-től edzés. Tehát 4-kor lenne egy kaja. Utána természetesen fehérje+zab. Valaki help pls :D



2016. szept. 12. 16:13
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
azt tudni kell,hogy bármit eszek,tényleg bármit nem hízok tőle. ezt kb már 1000x halhattad,hogy persze,hogy nem hízol mert nem eszel. na én nem ez vagyok. persze sajnos ebbe a csoki,péksüti is beletartozik tehát nem csupa minőségi kaja. de most eltökélt vagyok. :D Hiszen ''A fájdalom átmeneti,a büszkeség örök!'' :D
2016. szept. 12. 16:39
 22/26 A kérdező kommentje:
akkor tudnál nekem írni,egy olyan étrendet,ami nem nagy hercehurca? ez azért szimpi nekem,mert hazajövök és fél óra alatt össze tudnám dobni a következő egész napi kaját. és ha veszek valami vitamint? Scitec-es kieget? akármit?
2016. szept. 12. 16:40
 23/26 A kérdező kommentje:
nekem sokkal kényelmesebb lenne,ha több kajára lenne elosztva. mert ha teli zabálom magam,akkor örülök,ha élek. tudom ez a sport nem a picsogásról szól,de még így az elején amikor megtehetem,hogy viszonylag ne a fullra zabálásról szóljon,akkor szeretném még kihasználni :D
2016. szept. 12. 16:43
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem kell étrend, előbb irtam. Ne hidd hogy csak te vagy ilyen, ezt ugy hivják hogy gyors anyagcsere...
2016. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
nem az. írtam,hogy nekem ez azért jó,mert marha hamar megvan,nincs vele tökölés.de ha a 3 fogásos kaját kell egész napra elkészítenem akkor egy kanállal kivájom a szemem
2016. szept. 12. 16:59
 26/26 anonim ***** válasza:

Egyszerű ételeket is ehetsz csirkerizsen kívül... Más gabonák, más húsok, tojásételek itt-ott...

Úgy osztod el, ahogy neked jó, ez nagyon egyéni. Ahogy a makrók is, az időzítés is... Vidd be, amit kell, az a fő.


Az nem jó, hogy suliban eszel annyit, amennyi neked megfelel s délután nyomod meg? Nem tanulás előtt, nehogy bealudj, de valamikor csak meg kell enned az ételt.

Ha a rizs sok, s a térfogata miatt (ha van ilyen, bár víz úgyis kell, miért baj, hogy benne van? mindegy, biztos van ilyen ember), egyél valami szárazabbat, ha a szénhidrát nem tetszik benne, egyél lassabbat vagy egyél több zsírt... Vannak lehetőségek.

2016. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!