Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vegyek sérv/derékövet?

Vegyek sérv/derékövet?

Figyelt kérdés
2 éve kondizom, felhúzásnál, fej fölé nyomásnál guggolásnál hajlamos fájni a hátam, kizárólag nagyobb súlynál, pl felhúzásnál bírnék még súlyt csak nem merek mert nem érzem stabilnak a hátam. milyen övet vegyek, és hol?

2016. aug. 21. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én is fősulira járok, pont hogy lehet tartani, mert akkor eszel amikor akarsz, meg annyit amennyit akarsz. ink irjad hogy lusta vagy bevásárolni.


a 3000 forintos annyit is ér.

2016. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

--gömb--


Nem kötekedésből, de ekkora sulyokhoz nem kell öv.

Sokkal inkább fektetném a hangsulyt a megfelelő mikrotapanyag bevitelre. Ekkora sulyokat ugyanis a nyurga testnek is el kell birnia gond nélkül. Tudom, mert én is az vagyok. De nekem még a 100 kilós jó reggelt gyakorlat sem volt servkozeli, pedig az kb 160-180 kilós felhuzasnak megfelelő feszültséget okoz a derektajon, tekintettel arra hogy itt a nyakon van a súly, a mozdulat meg közel hasonló.

De nem azért mert én akkora jani lennék, hanem mert odafigyeltem legalább minimalisan a mikroelemekre.

2016. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen mindenkinek! Akkor még nem veszek övet, hanem gyarapodok méghozzá egy kicsit, köszi még egyszer, további szép estét!
2016. aug. 21. 21:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyetemre járok és tudom tartani az étrendemet, minimális odafigyelés kell. Ez nem kifogás. Amúgy ehhez a súlyhoz én nem vennék övet, én is csak sz4ros 130 kilóval húzok fel és még én sem terveztem venni.
2016. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!