Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lehet az hogy teljesen...

Fritz János kérdése:

Miért lehet az hogy teljesen belle adok mindent az edzésbe, sok ismétlés és szulyos edzés és etszerüen érzem akkor hogy majd szét duranok egy kis pihi után meg?

Figyelt kérdés

etszerüen nem érzem azt a beduranást amit az elöt iletve egyáltalán nincs után izom lázzam ez miért lehet?


(Olyanok kimélyjenek akik csak azt tudják mondani hogy nem atam belle semmit és társai ere kérek konkrét választ ha lehet !) Lehet kevés már az a tömeg amit meg mozgatok de akko miért tudok csak keveset csinálni belöle ?



2016. aug. 15. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sok ismétlés, elég 5-8 között, akkora súllyal, amivel megy szabályosan. Nem kell bedurranás sem, izomláz sem, egyik se feltétele a fejlődésnek. Ha az étrended és pihenésed rendben van, akkor valószínűleg az edzéstechnikáddal lesz gond.
2016. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellenek a fejlodeshez csak a nagy suly meg a szabalyos kivitelezes es az etrend amit valahogy ugyerzem h nincs
2016. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az például sokat segítene a dolgokon ha értelmesen tudnál kommunikálni, én ebből egy fäsz szót nem értettem.
2016. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!