Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » FIÚK! Szerintetek az baj hogy...

FIÚK! Szerintetek az baj hogy ha egy lány kicsit izmosabb?

Figyelt kérdés
Például egy kicsit kockás a hasa, meg van bicepsze...

2016. aug. 3. 13:02
1 2 3 4
 31/36 Cortez70 ***** válasza:
Akkor lenne olyan, ha azt írnád, hogy Lazar Angelov nem jön be a nőknek. Mert kb ő olyan szint amiket írtunk nőkben.
2016. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Hát rohadtul nem, mert a férfiaknál sokkal elfogadottabb az izmos forma, mint a nőknél, Ergo hogy te is értsd, cortez kisp.öcs, több nő szereti az izmos pasikat, mint ahány pasi az izmos nőket. Az hogy itt pár izomagynak ilyen elfuserált ízlése van, még nem kell kivetítened mindenkire, hogy demárpedig ezek akkor is mindenkinek tetszenek!
2016. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Cortez70 ***** válasza:
Nem azt írtam (értelmezni tudni kell), hogy mindenkinek bejönnek, hanem azt, hogy a nagy többségnek.
2016. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

miért kérdező, mennyire vagy izmos? :)

N

2016. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
te gyerek, olvassad már el a kérdést: "Például egy kicsit kockás a hasa, meg van bicepsze..." azaz: kis virág, salamon dia, bodó dóri tipusu csajok, és nem iris kyle szerü nőkről van szó.
2016. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
52%

A linkelt nő egy műpi.cs@ én a természetes szépségeket kedvelem. Nem a műszempilla, műcici, műköröm, festet haj, két tonna vakolat kombót.

Egyébként is mutogatja magát! Egy nő mutogassa csak nekem a bájait. :)

2016. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!