Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » FIÚK! Szerintetek az baj hogy...

FIÚK! Szerintetek az baj hogy ha egy lány kicsit izmosabb?

Figyelt kérdés
Például egy kicsit kockás a hasa, meg van bicepsze...

2016. aug. 3. 13:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

HeroldKa csak azért, mert nem próbálnám fel menten a nőt akit linkeltél még nem leszek meleg és nem is csak a 120 kilós "tankok" fognak bejönni. Furcsa egy logikád van, az egyszer biztos.

Cortez, nekem az tetszik, akiben valami megfog. Az említett nők között még nem volt ilyen. Ennyi.

Én lezártnak tekintem az ügyet.

2016. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
42%
ja nem csak kicsit szélsőséges vagyok ilyen téren, nem értem, hogy ha valaki választhat egy kerek fenekü vékony csaj és egy bármilyen másik között, miért a másikat választaná... továbbá életem során azt vettem észre, hogy 99%-ban azoknak az embereknek van "nem túl szép" barátnője, akik nem tudnak jobbat összeszedni, és inkább beérik a kevesebbel... szóval na, ha választani lehet, miért választanád a laposat vagy a kövéret?
2016. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Klanwarrior ***** válasza:
100%

Szerintem az izmos nők nőiesebbek, mint a 40 kilós anorexiások vagy a 120 kilós tankok.

Bodó Dóri meg egy istennő :DD

2016. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Cortez70 ***** válasza:
34%
Leszarom én is, hogy egy ismeretlen névnélküli gyereknek mi jön be. A legtöbb férfinek bejönnek azok a csajok akiket írtunk. Ennyi. Én is lezártam.
2016. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Nálam
2016. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
* nálam most Salamon Dia és Orbán Betti a két Istennő :D 75%: ha neked tényleg egyik se tetszik a kettő közül kezeltesd magad
2016. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Cortez70 ***** válasza:
Ők is nagyon jók.:)
2016. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Heroldka, te fogyi, ez olyan mintha azt mondanád, hogy akinek te nem jössz be (mert gyúrsz), akkor az a nő tuti leszbi. Holott a legtöbb nő téged le se köpne az undorító stílusod miatt. :DDD
2016. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem olyan, kb köze nincs hozzá. Hallottál már a genetika és az ösztön szavakat?
2016. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Ja am 16 éves korom óta nem volt olyan hogy ne lett volna nőm, most leszek 22, de ja tuti igazad van.
2016. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!