Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosabb fiúk/férfiak, volt...

Izmosabb fiúk/férfiak, volt már olyan, hogy leszólított titeket egy lány/nő?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert kb fél éve csinálom, nem vagyok egy komoly szinten még, de, ha az átlag ember rám néz, akkor lehet azt mondani, hogy ő kondizik. Régebben, még semmi izommal, 32-es karral volt rá alkalom, hogy leszólítottak lányok, de ez mostanság eltűnt, lehet, hogy ez, hogy van rajtam egy kevés izom, emiatt? Veletek hogy van ez?
2014. szept. 20. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez nem ezen múlik, semmilyen összefüggés nincsen szerintem. Sokkal inkább más tényezők befolyásolják, hogy mennyire fognak a nők keresni.

Én bulikban általában sarokban iszogatós arc vagyok, ezért szoktak odajönni vigasztalgatós nénik, hogy mi bajom, de nem azért jönnek oda, mert olyan vézna vagyok, mint atom.

2014. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És te hány éves vagy? Mivel gondolom egy 18 éves srácot azért könnyebben leszólítanak a 16-18 évesek, mint 20 felett.
2014. szept. 20. 11:43
 3/11 anonim ***** válasza:
17. De nem tartom valami triviálisnak az edzést vagy az izmosságot abban, hogy mennyire jössz be a lányoknak.
2014. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok. Azért, szerintem van köze az izmosságnak és a vonzalomnak egymáshoz hidd el, tapasztalatból mondom.
2014. szept. 20. 11:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt utálom, hogy emberek a külső alapján választanak párt.

Másrészt meg ha a lányok a külső alapján választanak, a töredéküket érdekli az izmosság.

2014. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kortól is függ. meg én már hallottam olyat is, hogy azért nem megy oda, mert első ránézésre félelmetesnek találta azt aki ki volt gyúrva. végén a srác ment oda hozzá, azóta megvannak együtt:D
2014. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ahhoz, hogy összejöjjetek, azért kell vonzalom is, gondolom, ha neked nem tetszik egy 120 kilós elhízott lány, de te neki igen, neked tetszik kicsit a személyisége, attól még nem jössz össze vele, nem?

Persze, kortól is függ.

2014. szept. 20. 12:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban volt ilyen, de már öreg és zord külsővel rendelkezem.:)
2014. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, amióta edzek és jobb fizikummal rendelkezem ez nállam általános, hogy engem keresnek, mint én őket :))
2014. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Montez.... :D :D :D
2014. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!