Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kezdeti vonzalom Eltűnik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kezdeti vonzalom Eltűnik ha 3-4 napig nem tudsz találkozni a fiúval aki leszólított és akkor tetszett nektek?

Figyelt kérdés

PARÁZOK ETTŐL KICSIT :(


Az a helyzet, hogy csütörtökön vhogy sikerült odamennem a lányhoz (14,5L), első fél perc para volt aztán már jót beszélgettünk :) Sok érdeklődésjelet küldött (rengeteg vigyorgás stb.), szal valszeg tetszem neki, rettentő aranyos. Kb minden 15-20. lány ilyen csak... Egy puszi az arcára, és öleléssel zártam a csevejt suliba, meg mondtam hogy egyszer elhívom fagyizni. Annyira azért nem voltam alfahím de sztem vonzódik hozzám. Jah és az ilyen kis.tinik örülnek ha nagy.tinivel járhatnak vagy taszító? :D


És itt jön a FŐ KÉRDÉS: Most jön a hétvége, nem tok talizni vele, mert FB-ot nem igen használja... Az érdeklődés kihal ennyi idő alatt vmennyire vagy nem? :(


F18



2012. márc. 30. 21:00
 1/6 A kérdező kommentje:
ha mondjuk ritka ha közeledik hozád egy fiú, de ha megtörténik ilyesmi, akkor ennyi idő alatt elfelejthetitek? :S Csak amiatt parázom
2012. márc. 30. 21:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, tuti nem hal ki az érdeklődése :) Szerintem csak egyre jobban fogja várni, hogy végre találkozhassatok. Sok sikert, szépen bánj vele :D
2012. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a párommal 2-3 hetente találkoztam még az elején (munka és közlekedés miatt) és nem tűnt el a vonzalom. de ezt embere válogatja, ha nagyon akar tőled valamit, akkor pár nap múlva biztos nem fog elfelejteni.
2012. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

melankólikusság van eléggé a személyiségszerkezetében ha jobban belegondolok, szal tényleg sztem nem felejt el :D

Kösz a tapasztalatokat

2012. márc. 30. 21:08
 5/6 A kérdező kommentje:
de mondjuk az furcsa hogy majd megnézi egy képemet Fb-on de nem ment fel 2 napja (egyébként utolsó bejegyzése 1 hónapja volt)
2012. márc. 30. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:

volt valami azóta?:)

és nem hiszem, hogy eltűnne a vonzalom, pár nap miatt!:)még épp jót is tesz, hogy át tudja gondolni:)

2012. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!