Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú sokat törődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú sokat törődik velem, de látszólag nem akar semmit, akkor mit akar?

Figyelt kérdés
úgy értem,mostanában nagyon jól kijövök egy fiúval,és egyre többet foglalkozik velem, soha nem nyomult vagy ilyesmi,de ha találkozunk,akkor mindig nagyon megértő velem,és foglalkozik velem,próbál segíteni...azt mutatja,h nem akar semmit,csak egyszerűen kedvel...de vajon több van emögött? mert én úgy sejtem,h igen...

2012. márc. 22. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek nagy részében többet akar. Csak szimplán be van parázva, vagy nem akarja tönkre tenni azt, ami most még jó.
2012. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mondjuk az is igaz,h őt is,és engem is elég nagy csalódás ért...szval lehet,h még nem kész egy komoly kapcsolatra...én valmi ilyesmit is levettem abból amit mondott...meg azt is bevallotta,h ő senkinek sem segít puszta jó szándékból ,vagyis ezzel gyakorlatilag bevallotta,h nekem sem kedvességből segít,hanem valami célja van vele...de hogy mi? hát nem tudom, szerintetek felér egy rejtett szerelmi vallomással?
2012. márc. 22. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Dejavúm van! :)


Többnyire igen!


Ha a pasi nem akar többet, akkor ott van valami a háttérben!

- barátnő, szex, vagy fél h ha lépne akkor te elutasítanád, vagy a pénz, vagy hogy neked van e pasid, vagy egy gyerek....


Valami mindig van a háttérben ha egy pasi ilyen és nem akar valamiért többet...

2012. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

A csalódása is biztos közre játszik, mert nem akarja megint átélni... Szerintem azért vár mert még nem bízik benned eléggé, vagy nincs elég önbizalma. Mennyi ideje van ez így?? Hány évesek vagytok??

2012. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ó már régen...úgy értem,régen volt a csalódása...de mi még csak pár hónapja ismerjük egymást.
2012. márc. 25. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!