Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetnék izmosabb? (20/L)

Hogyan lehetnék izmosabb? (20/L)

Figyelt kérdés

(55 kg vagyok és 170cm)

Nem agyongyúrt szeretnék lenni, de nagyon tetszenek a kicsit izmosabb lányok, és én is szeretnék úgy kinézni, mint pl ezen a lány a képen->

[link]


tudnátok ajánlani vmi edzéstervet??? :)



2013. máj. 28. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Ollé, egy jóízlésű női hölgy :P

Először is: akármennyire is nem átfogó, meg nem tetszik, bizony olvasni kell. Sokat. Így kezdődik az optimalizálás. Ugye nem akarod pazarolni az időd, pénzed és energiád? ha megtanulod a szükséges dolgokat, akkor nem fogod. Szánj rá 1-2 hetet csak az olvasásra, mielőtt nekikezdenél magának az edzésnek. Megéri, hidd el. Ez egy komplex dolog. Háziasszony sem attól leszel, hogy megkérdezed anyukádat, hogy csinálják a rántott levest. Egy egész alkalmazott ismeretanyagról van szó.

2013. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én álltam hallucin, vagy hová tűntek az előző válaszok? :O
2013. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:)))) köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 28. 21:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Uhh nekem is eltűnt ... :O
2013. máj. 28. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Betettem étrendet, edzésterveket, erre meg lettem fenyegetve hogy kitiltanak. Pedig nem terméket linkeltem. Na mindegy, így nehéz segíteni. Ha nem törlik a regisztrációm, akkor reggel majd írok másikat, de mobilon vagyok már.
2013. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
??? ezért ki akarnának tiltani??? nem is értem...
2013. máj. 28. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig ezt az üzenetet kaptam a modiktól.
2013. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ajj, de kár!!! Pedig már elkezdtem olvasgatni az általad belinkelt edzésterveket :(
2013. máj. 28. 21:55
 9/9 anonim ***** válasza:
El is ment a kedvem így az egésztől. Másfél év alatt tizenezer kérdésre válaszoltam, de most nem értem hogy miért tilos linkelni.
2013. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!