Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek is probléma az öltönyvá...

Nektek is probléma az öltönyvásárlás?

Figyelt kérdés

4 éve edzem, nincs Kathi B. testalkatom, de mégis problémát jelent az öltönyvásárlás. Volt egy vizsgákra csináltatott öltönyöm, de most a diploma után bankban fogok dolgozni és kell legalább 3-4 db öltöny még. A bajom a következő:


Ami derékban jó lenne, annak a zakója vagy 2 mérettel kisebb, mint ami jó lenne.

Aminek meg a zakója lenne jó, annak a nadrágjába beleférnék háromszor.

Mondtam az eladónak, hogy szeretnék külön választani egy megfelelő méretű nadrágot és külön ey zakót is.

Erre azt mondja, hogy azt úgy nem lehet, mert az utána megmaradó zakót és nadrágot ő már akkor nem fogja tudni eladni. Pfff...


Ti ezt hogy oldjátok meg?? Minden tanácsot szivesen fogadok!



2016. júl. 11. 15:24
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szerintem is, amit az előttem szóló írt az igaz. És méret utáni szabóság? Az nem bespoke, hanem előre legyártott fazon, de méret alapján készíti el. Valamint tényleg a c&a, h&m, annak nagyon ajánlom a leértékeltes oldalát, mert nagyon jó kis cuccokat lehet találni, valamint, bár nemí rták, de tescos f&f-nél is vannak jobb darabok, amik egészen viselhetőek, és szerintem kinézetre még jobbak is mint h&mben. Bár a mango drágább, de neki is van online outletje, ahol elég ritkán de vannak olyan cuccok amik jó méretűek, és az oldal is segít hozzáillő nadrágot vagy zakót találni. Még ajánlom a premier outlet centert, ha esetleg fel szeretnéd próbálni. Sok sikert a munkádhoz!
2016. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nem az volt a gond, hogy olcsón nem talál a méretében, hanem hogy ki van lökve és nincs ár való sablon öltöny

ez érthető, de ilyenkor szabó kell nagy öltönyből bevenni vagy újat csinálni


nincs testépítőre gyártott öltöny, nem sok takarja el magát tetőtől talpig ruhával. (vagy nem olyan a munkájuk, de nem akartam ezzel kezdeni)

2016. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12-es, te sem érted.

Ahol lehet külön venni zakót és nadrágot, ott be tud vásárolni, nem kell rögtön szabóhoz rohangálni.

2016. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

jah, bocs, nem olvastam végig.


de akkor sem gondolom, hogy egy szabvány zakó (vagy ing) jó lesz egy izmosabb testépítőre.


vagy a karja - mellbőség lesz pici vagy hasa lesz sátor.

szerintem, de én eddig 2 öltönyt vettem és nem próbáltam fel több tucatot.

2016. júl. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A nagyobb méretű slim fit fazonok nekem jók.
2016. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!