Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek is probléma az öltönyvá...

Nektek is probléma az öltönyvásárlás?

Figyelt kérdés

4 éve edzem, nincs Kathi B. testalkatom, de mégis problémát jelent az öltönyvásárlás. Volt egy vizsgákra csináltatott öltönyöm, de most a diploma után bankban fogok dolgozni és kell legalább 3-4 db öltöny még. A bajom a következő:


Ami derékban jó lenne, annak a zakója vagy 2 mérettel kisebb, mint ami jó lenne.

Aminek meg a zakója lenne jó, annak a nadrágjába beleférnék háromszor.

Mondtam az eladónak, hogy szeretnék külön választani egy megfelelő méretű nadrágot és külön ey zakót is.

Erre azt mondja, hogy azt úgy nem lehet, mert az utána megmaradó zakót és nadrágot ő már akkor nem fogja tudni eladni. Pfff...


Ti ezt hogy oldjátok meg?? Minden tanácsot szivesen fogadok!



2016. júl. 11. 15:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
Külön csináltatni? Nincs a méretedben, de lemérik a paramétereidet és csináltatnak. 1 hónapon belül meg kell érkezni az áruházba, mi így csináltuk szalagavatóra. Esetleg szabó?
2016. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem már szabónál is, de horror áron csinálná meg, így marad(na) az áruház.


Már azzal is próbálkoztam, hogy ahol lehet külön-külön kapni zakót meg ötlönynadrágot, ott esetleg összeválogatni, de ott meg nem találtam ugyanolyan szívűeket, nekem meg olyan kell.

2016. júl. 11. 15:34
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem probléma, nem büfészakot végeztem és a fizetésemből számtalan öltönyt tudnék csináltatni.
2016. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
h und mbe vettem én, külön számozású a zakó meg a nadrág is, és volt is egy színbe
2016. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3: Hm, nem tudom feltűnt-e, de a leírásban szerepel, hogy bankban FOGOK dolgozni, tehát ebből következik, hogy még nincs fizetésem.

Egyébként meg nem feltétlenül szeretném majd akkor sem - amikor már lesz - a fizetésem nagyrészét öltönyökre költeni.

2016. júl. 11. 15:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Én kimentem a piacra, kiválasztottam egy öltönyt meg a nadrágot hozzá. Ennyi.
2016. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Büfészak XD Nem is írta mit végzett meg nem is dolgozik, akkor honnan tudod, hogy büfészak?
2016. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%os jóember kötekedni jár csak ide.
2016. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

H&M, C&A és a hasonló boltokban lehet külön kapni egymáshoz passzoló zakót és nadrágot, a hétköznapi öltönyeimet (szintén munka miatt) ott szoktam venni, nem a legminőségibb darabok, de pár évet kibírnak, ha felváltva hordom őket..

+ van egy csináltatott öltönyöm nevesebb alkalmakra.

2016. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

csináltatás lesz vagy lógni fog rajtad mint egy sátor.

majd első fizuból max, pályakezdőtől csak nem várják el a 3 öltönyt.

ing + nadrág elég.

2016. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!