Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha magasabb és/vagy zsírosabb...

Ha magasabb és/vagy zsírosabb lennék, ebből adódóan nagyobb testsúlyom lenne, nagyobb súlyokat bírnék használni?

Figyelt kérdés
Mert azt mondják,hogy 70 kilósan jó,ha beleguggolok 145-be,de 100 kilósan ez kevés.Akkor most ha lenne rajtam +10 kiló zsír meg magasabb lennék 10 centivel,lennék kb.90 kiló,akkor többet tudnék emelni?

2016. júl. 3. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem mert a zsir semmit nem segt a suly megmozgatasaban
2016. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bizonyos szintig dehogynem, nézz már meg egy erőemelőt vagy erősembert, a megfelelő mennyiségő zsir és viz ad erőt, és keni az izületeket is, nemhiába ad rengeteg erőt a meta...
2016. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem is maga az izom számít,hanem a testsúly?Egy 2 méteres 110 kilós ember,aki életében nem vagy csak alig edzett,erősebb,mint aki 170 cm 72 kiló szálkásan,43-as karral és évek óta edz?
2016. júl. 3. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

az utolsó ezt nagyon benézte, rakat video van az ész nélkül kokszolókról, hogy milyen gyengék másokhoz képest.

Ha magasabb vagy több izom fér el, így erősebb vagy ugyanolyan testalkattal.

2016. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem vagy okos #5... Erőemelőkről és erősemberekről beszélt, akik meglepő módon a legerősebbek az általuk elvégzett gyakorlatokban. Nem testépítőkről. Mellesleg azok se gyengék, nem tudom honnan veszel ilyen hülyeségeket.
2016. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem, nem a testsúly számit, annyit irtam hogy MEGFELELŐ MENNYISÉGÜ zsir és viz segithet. ha te csak kövér vagy, gyenge leszel. ha te izmos vagy, de épp 4% TZS-n vagy, ki vagy hajtva, gyenge vagy, viszont ha izmos is vagy, és nem túl, de egy picit vizes zsiros, na akkor vagy a elgerőssebb
2016. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kérdező szerinted ha egy erőemelő vagy erősember egyáltalán nem vagy csak kicsit edz... áh mindegy, mit is vártam, a kérdés is eszméletlenül buta
2016. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van rajtad sok zsír, akkor a test izmai valamennyivel fejlettebbek mivel mégis csak egy nagyobb testet kellett cipelni, tehát ha 2 170 centi magas életében nem sportoló,ülőmunkát végző ember elmegy konditerembe, az egyik 60 kiló, szinte 0 zsírral, a másik meg 100 kiló, akkor biztos, hogy a 100 kilós nagyobb súlyokkal fog dolgozni pl az alapgyakorlatokba. Az erőemelőknek meg nem a kinézet a lényeg, hanem az erő, tehát folyamatosan elég nagy kalória pluszba vannak és annyira nem foglalkoznak a testzsírjukkal.
2016. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó: ez sem igaz, szerinted annak jobb a válla, vagy a háta, vagy a melle valakinek mert kövér? szerinted megfeszül az az izom, miközben ül meg gyalogol? nem.
2016. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!