Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyobb súllyal miért megy...

Nagyobb súllyal miért megy sokkal nehezebben?

Figyelt kérdés
Felhúzásban 145 kilóba 9-et bírtam belehúzni.De tegnap a 150-be csak 5 ismétlés ment.Nem vártam volna,hogy ebbe is belehúzok 9-et,de ez akkor is csak 5 kiló és minusz 4 ismétlés.Főleg felhúzásnál,ahol pár kg nem nagyon számít

2016. jún. 30. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen az elet basssz ki

Ezen agyalsz hat kit erdekel

2016. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számít az az öt kiló is, de az is lehet, hogy rosszabb formában voltál tegnap, mint azelőtt.
2016. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
Hány nap telt el a 2 között?
2016. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 hét.A múltkori edzés sajnos kimaradt érettségi miatt
2016. jún. 30. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak napok amikor nem megy olyan jol az edzes es vannak napok amikor nagyon jol megy.

Attol is fugg sztem hogy mit ettel aznap edzes elott vagy meg lehet az is szamit mit ettel azelott nap.

Attol is fugg mennyit aludtal es mennyire kipihent vagy, mert a faradtsag az gyul, nem 1-2 nap alatt gyul ossze hanem akar hetek alatt is.

Igyal tobb vizet edzes elott es lokj be egy kavet. Ezektol biztos jobban fog menni.

2016. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!