Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gáz, ha nem jön fel súly...

TSkull kérdése:

Gáz, ha nem jön fel súly kreatintöltés alatt?

Figyelt kérdés
Egy ideje keményen kezdtem edzeni és helyre raktam az étrendemet is. Szépen jöttek fel a heti 0.5-1 kilók, amíg kalóriatöblettben voltam, de ahogy a súlym elérte a 90 kilót megtorpant. Nem emeltem a kalóriákon, úgyhogy gondolom most eszek annyit ami éppen szükséges. Gondoltam megdobom egy kicsit kreatinnal a növekedést, és elkezdtem 4 napja a feltöltést. Sima monohidrát. Viszont azt vettem észre, hogy a súlyom most sem változott a feltöltés alatt, pedig tudtom szerint ilyenkor egy kis vizet hírtelen a szervezet azért bevonzz. Jó emberes adagokat szedtem, első 3 napban 30 g-ot, utána lejöttem 15 re. Az edzés mintha kicsit jobban menne, de a várt tömeg nem jön.

2016. júl. 1. 06:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0.5-1 kiló hetente? Havonta jön max 1 kg izom kezdőként. Jól bezsírosodhattál. Tükörben nem nézed a változásokat?
2016. júl. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Napi 500 kalóriatöblettel heti fél kilós tömegnövekedést el lehet érni. Nem vagyok teljesen kezdő. Persze, jött fel zsír is, de nyílvánvaló, hogy nem lehet csak tiszta izmot felszedni.
2016. júl. 1. 07:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen el lehet érni és persze csak tiszta izmot sem lehet felszedni de szerintem ez így akkor sem a legjobb bár te tudod. Havonta jön fel kb 3 kiló(átlagolva a 0.5-1 ből) amiből maximum 1 kg izom(sokaknál annyi se) 2kg zsír meg víz. Szerintem ez így nem a legjobb arány. Én azt mondom hogy jobb lenne a tükörre hivatkozni mint a mérlegre. A súlyodban lehet ingadozás is.
2016. júl. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7909..


Nem tudom minek tetted fel a kérdést, ha ekkora szakértő vagy.

2016. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most nem értem, hol a probléma? En a feltöltésről kérdeztem. Szerintem nem sok összefüggés van ez a kérdés és a másik kérdésre adott válaszom között.
2016. júl. 1. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy szakértő a tápkiegekben, de a kreatin monohidrát vizet köt meg, tuti hogy nem elég nap a változáshoz, tömegeléshez meg kalóriatöblet kell, szedhetsz te bármennyi kreatint, ha nem viszel be több kalórát mint amennyit lemozogsz egy nap.
2016. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolóval teljesen egyet értek. Viszont teljesen elmentünk rossz irányba. Nem az volt a kérdés, hogy mivel tudnám a tömegemet növelni. Bevitt kalóriáktól függetlenül a kreatin képes a vizet megkötni. Én arra voltam kíváncsi, hogy milyen iramban. Tehát ha jól tudom már feltöltés alatt észre lehet venni tömegnövekedést, mivel akkor telítődnek az izmok kreatinnal, és kötik meg a legtöbb vizet. Nem tudom, hogy nem lehetséges-e, hogy a szervezetem nem reagált rá megfelelően, vagy valamit rosszul csináltam. 90 kilómra napi 30g-al kezdtem a feltöltést, és most az 5-ik napon 15g-t szedek, majd utána fogok 5, edzésnapokon 10g-t.
2016. júl. 1. 12:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy egyéntől függően, jellemzően az első hónap után kezd meglátszani a kreatin kúra.
2016. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!