Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány óránként illene enni?

Hány óránként illene enni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a munkámból kifolyólag elég kevés időm van,(b.nyomozó), kezdő vagyok még(1éve végeztem).

Napi szinten 4-5 kihallgatásom van, 1-2 lefoglalás,házkutatás, és ugye a rengeteg papírmunka, és valamikor azt veszem észre,hogy itt van 2óra, és reggel óta nem ettem semmit, sőt még a wc-ig nem jutottam el.

dobozolom a kajámat, ugye sok helyen olvastam,hogy a napi össz.bev számít, az nem baj,ha ritkábban eszem, de az ugye minőségi, és este edzés.(heti 3x,ha már ingyen van) :):)


2016. jún. 1. 09:03
 1/6 anonim válasza:
Én szerintem a rendszeresség is fontos hogy minden nap kb. ugyan akkor egyél. De végül is a napi kalória mennyiség számít és a makró-tápanyagok aránya.
2016. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andi80018 ***** válasza:
38%
Jó lenne pedig figyelni a kajálásra, egyél reggel, de kéne kb két, max 3 óra múlva is, szóval 2,5-3 óránként jó lenne enned, vagy legalább turmixot inni, nem kéne kiéheztetned magad, az semmiképp nem jó. Napi 5 étkezés elég optimális lenne. A szervezetnek az a jó, ha folyamatosan van tápanyag, nem "ijed meg", illetve a gyomorműködésnek is ez a jó. Próbálj meg rendszeresíteni.
2016. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andi80018 ***** válasza:
100%
Ja, és napi 3-4 l folyadék mennyiség is legyen meg.
2016. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálkozom, de van,hogy a két kihallgatás között nincs semmi időm, de igyekszem akkor.
2016. jún. 1. 10:47
 5/6 Andi80018 ***** válasza:
Megértem, csak azért mondom, hogy a rendszertelen evés nem tesz jót a gyomornak.
2016. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Relatív a dolog. Én mindig nehezen vettem rá magam napi öt kajára. Aztan valahol olvastam egy cikket ahol indokolták is hogy miért nem muszály ennyiszer zabálni, és bár az érvelésre azóta sem emlékszem, de tökéletesen megvagyok napi két kajával. Gondolom neked is elég lehet akkor napi három. Csak mindig próbalt tartani a kialakult rendszert./
2016. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!