Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggoláshoz milyen mobilitási...

Guggoláshoz milyen mobilitási gyakorlatokat végeztek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
semmilyet
2016. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy semmilyet? Ne húzz fel :D


Ez attól függ kérdező, hogy a guggolás közben milyen problémáid vannak, de általánosságban érdemes foglalkozni a boka, a térd, a csípő és az alsó hát ízületeinek mobilitásával. Emellett nyújtani sem árt rendszeresen.

Rengeteg gyakorlat van ezekre (segédeszközökkel, vagy azok nélkül), csak keresgélni kell a neten.

2016. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ayalan: végülis igazad van, guggoláshoz kis súlyos guggolást végzek mobilitási gyakorlatként :DD
2016. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lol! :D

Az inkább már bemelegítés. De hát kinek hogy. Én általában végzek 4-5 gyakorlatot csak a mobilitás miatt. Bár nekem azért más, mert túl vagyok egy elég komoly baleseten és rehabon, úgyhogy nekem mindenképp kell is.

Én használok gumiszalagos gyakorlatokat, vagy olyanokat, ahol jól jön mondjuk egy seprűnyél, stb... ÉS rendesen lenyújtom a specifikusan a guggolásnál dolgozó izmokat is minden edzés előtt.

2016. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se végzek, szerencsére elég mobilis vagyok hozzá. Persze az alapos bemelegítés kis súllyal az alap dolog.
2016. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
remélem nem hidegen :c
2016. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!