Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a háthoz végre berakok...

Ha a háthoz végre berakok rudas gyakorlatokat, a csigás gyakorlatokból miket hagyjak meg?

Figyelt kérdés

Eddig ment:

Lehúzás széles, illetve szűk fogással, csigás evezés.

Invertált evezés (ez nem mindig, csak ha szabad a guggolóállvány), egykezes döntött törzsű evezés. Ez utóbbit mindenképpen meg akarom hagyni, és megy mellé T-rudas evezés, és felhúzás.


Ezek mellé a csigásokból mit érdemes meghagyni?


2016. máj. 26. 16:33
 1/10 A kérdező kommentje:

A csigás lehúzások alatt mellhez húzások értendők.

A hiperhajlítást egyelőre ne ajánljátok, nem merem kipróbálni, félek, hogy leesek.

2016. máj. 26. 16:38
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor most jelenleg 7 gyakorlatot csinálsz hátra vagy félreértek valamit?
2016. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Dehogyis! Csak négyet... Ha ment az invertált, kihagytam a széles fogású lehúzást. Bár néha volt mind az öt.

Éppen ez az, hogy be akarom iktatni a két rudasat, de így már sok lenne. Az a kérdés, a csigásokból mit hagyjak meg, és mit ne?

2016. máj. 26. 16:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaa értem. Szerintem mehetne pl elsőnek döntött törzsű evezés rúddal majd a T-rudas aztán az egykezes evezés a végére meg lehúzás szélesen. Bár itt sokan azt mondják hogy felesleges ennyi gyakorlat hátra de hát kinek mi válik be..
2016. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De így kimarad a felhúzás, és azt mindenképpen akarom! Plusz T-rúd, és döntött törzsű egykezesekkel...


Ez az, ami tuti! Meg az invertált, amikor szabad a keret, de az délután ritka sajnos :/.


Csak nem tudom, ez így elég lenne-e, vagy ha kell valami, akkor mi?


A húzódzkodás és a hiperhajlítás kilőve, tehát a csigás verziók maradnak, vagy az ősrégi evezőgép... ez a rudas döntött törzsű evezés em tudom milyen, rákeresek...

2016. máj. 26. 16:56
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
Egy csigás gyak elég bele, mellé felhúzás, evezések, és kész.
2016. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A felhúzást azért nem írtam mert az alap egy hát edzésnél.:D Amúgy a döntött törzsű evezés rúddal a legjobb gyakorlat hátra szerintem.
2016. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :)
2016. máj. 26. 17:09
 9/10 Cortez70 ***** válasza:

"Amúgy a döntött törzsű evezés rúddal a legjobb gyakorlat hátra szerintem."


Nekem meg a t-rudas szűk fogással. De kinek mi. :)

2016. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Andi80018 ***** válasza:
Én is utálom a döntöttet rúddal, az egy szar gyakorlat szerintem, bár én is szoktam csinálni, a T-rúd nekem is a bejövős.
2016. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!