Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bicepsz, Tricepsz növelése?

Bicepsz, Tricepsz növelése?

Figyelt kérdés
Le van maradva a karom a többi izomcsoportomhoz képest, az lenne a cél, hogy felhozzam 5 centiméterrel. Egy év alatt sikerülhet ez rendes étrenddel és edzéssel? Ha nem, akkor mennyi az amit maximum egy év alatt hozhatok?(Felkarra gondolok.)

2016. máj. 16. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A-B-A;B-A-B felosztás
2016. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mekkora most a felkarod?
2016. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, rossz helyre ment. Fél év alatt sikerülhet, de lehet hogy több.
2016. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
38 cm, hidegen.
2016. máj. 16. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:

szabályosság, minden edzésen törekedj arra hogy több ismétlést végezz, vagy nagyobb súlyt használj, legyél kalória + ba tehát ha mondjuk 70-75kg vagy akkor vigyél be legalább 3000-3500 kalóriát egy nap (magyarul tömegelj..) tedd egy napra a bicepszet, és a tricepszet. pl hétfő: mell

kedd: hát

Szerda: pihi

csütörtök: kar

péntek pihi

szombat: váll

vasárnap: láb

én gy szoktam edzeni, nekem az a bajom hogy a karom nagy a testemhez képest. :D

2016. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezeket értem, de elérhetem ennyi idő alatt az 5cm növekedést?
2016. máj. 16. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:

figyi, hogy mennyit nő, az kaja, edzés és genetika függő. amit ajánlok: edzed heti 2x mind a kettőt, 2-2 gyakorlattal, igy: bicepsz forgatás nélkül egykezes súlyzóval, piramisba emeld mivel melegitesz is, viszont azt ne számold munkasorozatnak. melegitésen kivül 4 sorozat, nagy súly, karonként kb 5-6 ismétlés. utána franciarúddal 4xkb 8.


tricepsz: ha van dip machine, akkor kezd azzal, itt is piramisozz elején, igy melegited be az izmot és az izületeket, aztán mikor eléred a súlyt, ami kell, itt is nagy súly, 6-8 ismétlés. na nincs dip machine, akkor letolás csigán rúddal, utána meg letolás kötéllel, ezt csinálhatod 1 vagy 2 kézzel, ahogy jobban érzed, itt is karonként vagy összesen ha 2 kéttel 6-8 ismétlés, 4x

2016. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából otthon edzek ezért nincs semmilyen gépem, csak 1 kezes súlyzóim, fekpadom rúddal,vádligépem,húzódzkodó állványom,guggoló állványom,lábnyújtóm, lábhajlítóm és olyan csigám, amivel csigás evezést kell végezni.Ezek mellé van olyan 150-160kg súlyom.Ezért csak szabad súlyos gyakorlatok jöhetnek szóba.Én teljes test edzést csinálok, egy héten bicepszre 20 sorozatot, tricepszre 22sorozatot csinálok.
2016. máj. 17. 07:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!