Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó lenne első kúrára?

Ez jó lenne első kúrára?

Figyelt kérdés

1-5 hét meta, napi 3x10 mg

1-12 hét szuszi, heti 2x200 mg hétfőn és csütörtökön


közbe zita és provi, végén hcg



2016. ápr. 29. 15:16
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
jaj, az utolsó HCG. igy rendben van?
2016. máj. 1. 20:11
 32/37 A kérdező kommentje:
ja és az utolsó szúrás után mikor menjen PCT? vhol azt irják hogy egyből, vhol meg hogy 18 nap múlva :@
2016. máj. 1. 20:42
 33/37 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint kúra közben szokott a herezsugorodás lenni, és általában a pct 2.-3. hetére állnak vissza a dolgok eredetire.


Kérdező: a satanát miért a végén tolod, miért nem az elején "kick start"-nak? Persze így is jó, csak kérdezem.

2016. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
olvastam, hogy jó igy is, meg úgy is, igazábol dönteni nem tudtam, elvileg ha a végén van akkor jobb a végeredmény, ha elején, hamarabb beindul a fejlődés. na most mivel első kúra lenne, fogalmam sincs, hogy hogy lenne jobb, de ez a legkisebb gondom :D jelenleg a PCT összeállitásával szenvedek, mindenki mindenhol mást ir, + még azzal hogy akkor most közbe is kell HCG, vagy elég a provi meg az armidex.
2016. máj. 1. 21:57
 35/37 anonim ***** válasza:
Valószínűleg clint megint más véleményen lesz, de én nem látom értelmét a provinak, ha van adex. hcg-vel kapcsolatban én már inkább nem írok semmit, az rajtad áll, hogy hogy csinálod. A stanát illetően igazad van, elején vagy a végén is jó.
2016. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
dede, engem érdekel, irjad le mg-re és napra pontosan hogy te hogyan ajánlod! mindenki véleménye érdekel.
2016. máj. 1. 22:31
 37/37 clint ***** válasza:
22:27 sok embernél ha clomid helyett nolvát használ lemegy a libidó, a provi ezen segít illetve a spermiumtermelésben...persze ez egyénfüggő.
2016. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!